Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors: kurzy
Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors,so 7. 11.21:30
Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Wake Forest Demon Deacons | 2 · Merrimack Warriors | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,01 | 11,75 | 93 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −46,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Wake Forest Demon Deacons −46,5 | 2 · Merrimack Warriors +46,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,88 | 1,88 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 57,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,88 | 1,88 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 56,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,58 | 2,18 | 91,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 58,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 % | 1,89 | 1,86 | 94 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 59,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 60,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 62,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,12 | 1,62 | 91,8 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 53,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −48,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Wake Forest Demon Deacons −48,5 | 2 · Merrimack Warriors +48,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Handicap (spread) −47,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Wake Forest Demon Deacons −47,5 | 2 · Merrimack Warriors +47,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,86 | 1,88 | 93,6 % |
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Posledních 7 dní · Průměrný kurz z 4 sázkových kanceláří.
- 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01−11,6 %
- 2Merrimack Warriors27,38 31,25+14,1 %