Kvote Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors
Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors,sub 7. nov21:30
Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons | 2 · Merrimack Warriors | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 93% | 1,01 | 11,75 | 93% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Hendikep (spread) −46,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons −46,5 | 2 · Merrimack Warriors +46,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94% | 1,88 | 1,88 | 94% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 57,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94% | 1,88 | 1,88 | 94% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 56,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,58 | 2,18 | 91,6% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 58,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94% | 1,89 | 1,86 | 94% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 59,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 60,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93,5% | 1,87 | 1,87 | 93,5% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 62,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,8% | 2,12 | 1,62 | 91,8% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Domaćin više/manje 53,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Gost više/manje 6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Hendikep (spread) −48,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons −48,5 | 2 · Merrimack Warriors +48,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93,5% | 1,87 | 1,87 | 93,5% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Hendikep (spread) −47,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons −47,5 | 2 · Merrimack Warriors +47,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 93,6% | 1,86 | 1,88 | 93,6% |
Ovo su prosečne kvote svih kladionica. Pojedinačne kladionice ovde ne prikazujemo.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Poslednjih 7 dana · Prosečna kvota 4 kladionice.
- 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01−11,6%
- 2Merrimack Warriors27,38 31,25+14,1%