Sari la conținut

Cote Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors

NCAA – fotbal american
Cine câștigă2 case de pariuri
  1. 92 % Wake Forest Demon Deacons
  2. 8 % Merrimack Warriors
Unde vezi

Câștigător (incl. prelungiri)

Câștigător (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · Wake Forest Demon Deacons2 · Merrimack WarriorsRandament
Cota medie2 case de pariuri · Randament 93 %1,0111,7593 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Handicap (spread) −46,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −46,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · Wake Forest Demon Deacons −46,52 · Merrimack Warriors +46,5Randament
Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 %1,881,8894 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total peste/sub 57,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 57,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 %1,881,8894 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total peste/sub 56,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 56,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 %1,582,1891,6 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total peste/sub 58,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 58,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 %1,891,8694 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total peste/sub 59,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 59,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie9 case de pariuri · Randament 92,5 %1,851,8592,5 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total peste/sub 60,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 60,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,5 %1,871,8793,5 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total peste/sub 62,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 62,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 %2,121,6291,8 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total gazde peste/sub 53,5 (incl. prelungiri)

Total gazde peste/sub 53,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 %1,851,8592,5 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Total oaspeți peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)

Total oaspeți peste/sub 6,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 %1,801,9092,4 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Handicap (spread) −48,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −48,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · Wake Forest Demon Deacons −48,52 · Merrimack Warriors +48,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,5 %1,871,8793,5 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Handicap (spread) −47,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −47,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · Wake Forest Demon Deacons −47,52 · Merrimack Warriors +47,5Randament
Cota medie6 case de pariuri · Randament 93,6 %1,861,8893,6 %
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.

Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)

Ultimele 7 zile · Cota medie de la 4 case de pariuri.

  • 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01cota a scăzut−11,6 %
  • 2Merrimack Warriors27,38 31,25cota a crescut+14,1 %