Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors: odds
Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors,lör 7 nov.21:30
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Wake Forest Demon Deacons | 2 · Merrimack Warriors | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,01 | 11,75 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −46,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Wake Forest Demon Deacons −46,5 | 2 · Merrimack Warriors +46,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,88 | 1,88 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 57,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,88 | 1,88 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 56,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,58 | 2,18 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 58,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,89 | 1,86 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 59,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 60,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 62,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,12 | 1,62 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 53,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −48,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Wake Forest Demon Deacons −48,5 | 2 · Merrimack Warriors +48,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −47,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Wake Forest Demon Deacons −47,5 | 2 · Merrimack Warriors +47,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,86 | 1,88 | 93,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Senaste 7 dagarna · Snittodds hos 4 spelbolag.
- 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01−11,6 %
- 2Merrimack Warriors27,38 31,25+14,1 %