Tečajevi Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors
Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors,sub 7. stu21:30
Pobjednik (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons | 2 · Merrimack Warriors | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 93 % | 1,01 | 11,75 | 93 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Hendikep (spread) −46,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons −46,5 | 2 · Merrimack Warriors +46,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 94 % | 1,88 | 1,88 | 94 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 57,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 94 % | 1,88 | 1,88 | 94 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 56,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,6 % | 1,58 | 2,18 | 91,6 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 58,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 94 % | 1,89 | 1,86 | 94 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 59,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 60,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Ukupno više/manje 62,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,8 % | 2,12 | 1,62 | 91,8 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Domaćin više/manje 53,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Gost više/manje 6,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Hendikep (spread) −48,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons −48,5 | 2 · Merrimack Warriors +48,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Hendikep (spread) −47,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · Wake Forest Demon Deacons −47,5 | 2 · Merrimack Warriors +47,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 93,6 % | 1,86 | 1,88 | 93,6 % |
Ovo su prosječni tečajevi svih kladionica. Pojedine kladionice ovdje ne prikazujemo.
Kretanje tečajeva · Pobjednik (uklj. produžetke)
Posljednjih 7 dana · Prosječni tečaj 4 kladionice.
- 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01−11,6 %
- 2Merrimack Warriors27,38 31,25+14,1 %