Prejsť na obsah

Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors: kurzy

NCAA – americký futbal
Kto vyhrá2 stávkové kancelárie
  1. 92 % Wake Forest Demon Deacons
  2. 8 % Merrimack Warriors
Kde sledovať

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wake Forest Demon Deacons2 · Merrimack WarriorsVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,0111,7593 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −46,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −46,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wake Forest Demon Deacons −46,52 · Merrimack Warriors +46,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %1,881,8894 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %1,881,8894 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,582,1891,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %1,891,8694 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %1,871,8793,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %2,121,6291,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 53,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 53,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 6,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −48,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −48,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wake Forest Demon Deacons −48,52 · Merrimack Warriors +48,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %1,871,8793,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −47,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −47,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wake Forest Demon Deacons −47,52 · Merrimack Warriors +47,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,861,8893,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Posledných 7 dní · Priemerný kurz z 4 stávkových kancelárií.

  • 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01kurz klesá−11,6 %
  • 2Merrimack Warriors27,38 31,25kurz rastie+14,1 %