Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors: kursy
Wake Forest Demon Deacons – Merrimack Warriors,sob. 7 lis21:30
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wake Forest Demon Deacons | 2 · Merrimack Warriors | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93% | 1,01 | 11,75 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −46,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wake Forest Demon Deacons −46,5 | 2 · Merrimack Warriors +46,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94% | 1,88 | 1,88 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 57,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94% | 1,88 | 1,88 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 56,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 1,58 | 2,18 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 58,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94% | 1,89 | 1,86 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 59,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 60,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,87 | 1,87 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 62,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 2,12 | 1,62 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 53,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −48,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wake Forest Demon Deacons −48,5 | 2 · Merrimack Warriors +48,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,87 | 1,87 | 93,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −47,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wake Forest Demon Deacons −47,5 | 2 · Merrimack Warriors +47,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,86 | 1,88 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Ostatnie 7 dni · Średni kurs 4 bukmacherów.
- 1Wake Forest Demon Deacons1,14 1,01−11,6%
- 2Merrimack Warriors27,38 31,25+14,1%