FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov: kurzy a tipy, pátek 6. 11. 2026 18:00
FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov,pá 6. 11.18:00
Kdo vyhraje · podle kurzů5 sázkových kanceláří
- 49 % FK Ústí nad Labem
- 25 % Remíza
- 26 % FK Viktoria Žižkov
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | XX · Remíza | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,88 | 3,70 | 3,60 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,39 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,46 | 2,47 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 % | 1,82 | 1,81 | 90,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,25 | 1,25 | 1,74 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,02 | 9,80 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,03 | 9,06 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,14 | 4,76 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,20 | 3,91 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,89 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 3,23 | 1,29 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 3,82 | 1,21 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5
Více/méně 5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,22 | 1,60 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 5,77 | 1,09 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2
Asijský handicap −2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 5,26 | 1,11 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 3,16 | 1,29 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1
Asijský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 2,47 | 1,45 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 % | 1,07 | 6,29 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 5 sázkových kanceláří.
- FK Ústí nad Labem1,88 → 1,88Beze změny
- Remíza3,70 → 3,70Beze změny
- FK Viktoria Žižkov3,60 → 3,60Beze změny
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem FK Ústí nad Labem, šance na výhru 49 %. Remíza: 25 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (5 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.