FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov: kertoimet ja ennuste, perjantai 6.11.2026 klo 19.00
FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov,pe 6.11.19.00
Kuka voittaa · kertoimien perusteella5 vedonlyöntiyhtiötä
- 49 % FK Ústí nad Labem
- 25 % Tasapeli
- 26 % FK Viktoria Žižkov
Kerroinvertailu
Ottelun lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | XX · Tasapeli | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,88 | 3,70 | 3,60 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,50 | 2,39 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,46 | 2,47 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 % | 1,82 | 1,81 | 90,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus
Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,25 | 1,25 | 1,74 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5
Yli/Alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,02 | 9,80 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1
Yli/Alle 1: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 1,03 | 9,06 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5
Yli/Alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,14 | 4,76 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2
Yli/Alle 2: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,20 | 3,91 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3
Yli/Alle 3: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,80 | 1,89 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5
Yli/Alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4
Yli/Alle 4: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 3,23 | 1,29 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5
Yli/Alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,82 | 1,21 | 91,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5
Yli/Alle 5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 2,22 | 1,60 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 5,77 | 1,09 | 91,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2
Aasialainen tasoitus −2: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 5,26 | 1,11 | 91,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 3,16 | 1,29 | 91,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 2,47 | 1,45 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,4 % | 1,07 | 6,29 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · 1X2
Kertoimien avautumisesta · 5 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- FK Ústí nad Labem1,88 → 1,88Ennallaan
- Tasapeli3,70 → 3,70Ennallaan
- FK Viktoria Žižkov3,60 → 3,60Ennallaan
Ennakkoyhteenveto
DatastammeKertoimien mukaan suosikki on FK Ústí nad Labem: voiton todennäköisyys 49 %. Tasapeli: 25 %.
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko, viimeisimmät tulokset ja keskikertoimet (5 vedonlyöntiyhtiötä).
Ottelun tiedot
- Alkamisaika
- pe 6.11. · 19.00
Keskinäiset ottelut
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.