FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov: kursy i typy, piątek 6.11.2026, 18:00
FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov,pt. 6 lis18:00
Kto wygra · według średnich kursów7 bukmacherów
- 49% FK Ústí nad Labem
- 25% Remis
- 26% FK Viktoria Žižkov
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | XX · Remis | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,88 | 3,70 | 3,60 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93% | 1,56 | 2,30 | 93% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,49 | 2,35 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,40 | 2,62 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,7% | 1,82 | 1,81 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | XX · Remis | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,1% | 2,25 | 2,45 | 3,70 | 89,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,26 | 1,25 | 1,77 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,02 | 9,80 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
Powyżej/poniżej 1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,03 | 8,98 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,15 | 4,58 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,21 | 3,73 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,86 | 1,83 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,31 | 1,54 | 92,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
Powyżej/poniżej 4: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 3,35 | 1,26 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 3,99 | 1,20 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
Powyżej/poniżej 5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 6,30 | 1,08 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 1,24 | 3,70 | 92,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,21 | 1,58 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
Handicap azjatycki −2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 5,77 | 1,09 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2
Handicap azjatycki −2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 5,26 | 1,11 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 3,16 | 1,29 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,48 | 1,44 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,4% | 1,07 | 6,29 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 7:47:4 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 9:29:2 | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 62,5% | 17,0 | 14,0 | 20,0 | 36,0 | 61,0 | 126,0 | 176,0 | 9,75 | 7,50 | 12,0 | 23,0 | 46,0 | 101,0 | 151,0 | 301,0 | 10,5 | 8,25 | 11,5 | 26,0 | 51,0 | 101,0 | 176,0 | 15,5 | 12,5 | 18,5 | 34,0 | 71,0 | 126,0 | 226,0 | 301,0 | 26,0 | 23,0 | 34,0 | 51,0 | 101,0 | 176,0 | 301,0 | 46,0 | 41,0 | 56,0 | 91,0 | 151,0 | 251,0 | 91,0 | 81,0 | 101,0 | 126,0 | 251,0 | 151,0 | 126,0 | 151,0 | 276,0 | 301,0 | 276,0 | 276,0 | 276,0 | 301,0 | 62,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 83% | 2,80 | 13,0 | 29,0 | 5,50 | 6,75 | 9,25 | 20,0 | 13,5 | 5,75 | 83% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 7 bukmacherów.
- FK Ústí nad Labem1,89 → 1,88−0,5%
- Remis3,67 → 3,70+0,7%
- FK Viktoria Žižkov3,60 → 3,60Bez zmian
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest FK Ústí nad Labem z szansą na wygraną 49%. Remis: 25%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (7 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- pt. 6 lis · 18:00
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.