FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov: odds och speltips, fredag 6 nov. 2026 kl. 18:00
FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov,fre 6 nov.18:00
Vem vinner · enligt oddsen5 spelbolag
- 49 % FK Ústí nad Labem
- 25 % Oavgjort
- 26 % FK Viktoria Žižkov
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | XX · Oavgjort | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,88 | 3,70 | 3,60 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,50 | 2,39 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,46 | 2,47 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,82 | 1,81 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,25 | 1,25 | 1,74 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,02 | 9,80 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
Över/Under 1: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,03 | 9,06 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,14 | 4,76 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,20 | 3,91 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,89 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
Över/Under 4: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 3,23 | 1,29 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 3,82 | 1,21 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5
Över/Under 5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,22 | 1,60 | 93 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5
Asiatiskt handikapp −2,5: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 5,77 | 1,09 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2
Asiatiskt handikapp −2: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 5,26 | 1,11 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
Asiatiskt handikapp −1,5: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 3,16 | 1,29 | 91,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
Asiatiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,47 | 1,45 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
Asiatiskt handikapp +1,5: snittodds| Speltyp | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,07 | 6,29 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 5 spelbolag.
- FK Ústí nad Labem1,88 → 1,88Oförändrat
- Oavgjort3,70 → 3,70Oförändrat
- FK Viktoria Žižkov3,60 → 3,60Oförändrat
Inför matchen
Från vår dataFavorit enligt oddsen är FK Ústí nad Labem, med 49 % chans att vinna. Oavgjort: 25 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (5 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- fre 6 nov. · 18:00
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.