FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov: cote și ponturi, vineri, 06.11.2026, ora 19:00
FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov,vin. 6 nov.19:00
Cine câștigă · după cotele medii5 case de pariuri
- 49 % FK Ústí nad Labem
- 25 % Egal
- 26 % FK Viktoria Žižkov
Comparație de cote
Rezultat final: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | XX · Egal | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,88 | 3,70 | 3,60 | 92,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,50 | 2,39 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Ambele echipe marchează: cote medii| Tip de pariu | DaDa | NuNu | Randament |
|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,46 | 2,47 | 91,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Fără egal: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −0,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,7 % | 1,82 | 1,81 | 90,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Șansă dublă
Șansă dublă: cote medii| Tip de pariu | 1X1X · Gazde sau egal | 1212 · Gazde sau oaspeți | X2X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,25 | 1,25 | 1,74 | 92 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 0,5
Total peste/sub 0,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,02 | 9,80 | 92,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1
Total peste/sub 1: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 1,03 | 9,06 | 92,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5
Total peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,14 | 4,76 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2
Total peste/sub 2: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,20 | 3,91 | 91,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3
Total peste/sub 3: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,89 | 92,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,5
Total peste/sub 3,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 4
Total peste/sub 4: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 3,23 | 1,29 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 4,5
Total peste/sub 4,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,9 % | 3,82 | 1,21 | 91,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 5
Total peste/sub 5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 2,22 | 1,60 | 93 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −2,5
Handicap asiatic −2,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 5,77 | 1,09 | 91,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −2
Handicap asiatic −2: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 5,26 | 1,11 | 91,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −1,5
Handicap asiatic −1,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 3,16 | 1,29 | 91,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −1
Handicap asiatic −1: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,47 | 1,45 | 91,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1,5
Handicap asiatic +1,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · FK Ústí nad Labem | 22 · FK Viktoria Žižkov | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,4 % | 1,07 | 6,29 | 91,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · 1X2
De la primele cote · Cota medie de la 5 case de pariuri.
- FK Ústí nad Labem1,88 → 1,88Neschimbată
- Egal3,70 → 3,70Neschimbată
- FK Viktoria Žižkov3,60 → 3,60Neschimbată
Rezumat înainte de meci
Din datele noastreFavorita caselor de pariuri este FK Ústí nad Labem, cu o șansă de victorie de 49 %. Egal: 25 %.
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul, ultimele rezultate și cotele medii (5 case de pariuri).
Informații despre meci
- Ora de start
- vin. 6 nov. · 19:00
Meciuri directe
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.