SFC Opava – FC Vlašim: kursy i typy, piątek 6.11.2026, 18:00
SFC Opava – FC Vlašim,pt. 6 lis18:00
Kto wygra · według średnich kursów10 bukmacherów
- 43% SFC Opava
- 27% Remis
- 30% FC Vlašim
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | XX · Remis | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,16 | 3,40 | 3,07 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,70 | 2,00 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92% | 1,59 | 2,18 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | XX · Remis | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,1% | 2,65 | 2,26 | 3,45 | 90,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | XX · Remis | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,5% | 2,50 | 2,55 | 3,20 | 90,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,32 | 1,28 | 1,58 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,03 | 8,50 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
Powyżej/poniżej 1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,04 | 8,05 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,18 | 3,72 | 89,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,30 | 3,14 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,50 | 2,32 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,89 | 1,80 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,17 | 1,59 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,64 | 1,39 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
Powyżej/poniżej 4: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 4,07 | 1,19 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,2% | 4,55 | 1,11 | 89,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
Powyżej/poniżej 5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 7,30 | 1,06 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,29 | 2,95 | 89,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,7% | 2,42 | 1,45 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,1% | 5,10 | 1,08 | 89,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,1% | 1,16 | 3,85 | 89,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,92 | 1,76 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,2% | 3,65 | 1,18 | 89,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,1% | 1,16 | 3,85 | 89,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,95 | 1,73 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,2% | 3,75 | 1,17 | 89,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,27 | 3,05 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,8% | 2,40 | 1,46 | 90,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,1% | 5,10 | 1,08 | 89,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,65 | 1,19 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 3,14 | 1,28 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,6% | 2,37 | 1,44 | 89,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 2,05 | 1,60 | 89,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,31 | 2,82 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
Handicap azjatycki +1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 1,14 | 4,67 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,11 | 5,29 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 58,8% | 10,0 | 9,25 | 14,0 | 32,0 | 80,0 | 150,0 | 200,0 | 276,0 | 7,65 | 5,75 | 9,00 | 20,0 | 55,0 | 125,0 | 175,0 | 200,0 | 9,20 | 7,45 | 9,65 | 26,0 | 70,0 | 125,0 | 175,5 | 200,0 | 18,0 | 13,0 | 20,0 | 40,0 | 100,0 | 150,5 | 200,0 | 301,0 | 45,0 | 34,0 | 50,0 | 90,0 | 150,0 | 200,0 | 301,0 | 100,0 | 85,0 | 100,0 | 150,0 | 175,0 | 200,0 | 150,0 | 150,0 | 175,0 | 187,5 | 200,0 | 200,0 | 200,0 | 200,0 | 200,0 | 301,0 | 301,0 | 301,0 | 301,0 | 58,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 79% | 3,35 | 11,5 | 31,0 | 5,40 | 5,35 | 6,90 | 24,0 | 12,0 | 4,85 | 79% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Od otwarcia kursów · Średni kurs 10 bukmacherów.
- SFC Opava2,21 → 2,16−2,3%
- Remis3,50 → 3,40−2,9%
- FC Vlašim2,90 → 3,07+6%
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest SFC Opava z szansą na wygraną 43%. Remis: 27%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (10 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- pt. 6 lis · 18:00
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.