SFC Opava – FC Vlašim: kurzy a tipy, pátek 6. 11. 2026 18:00
SFC Opava – FC Vlašim,pá 6. 11.18:00
Kdo vyhraje · podle kurzů7 sázkových kanceláří
- 43 % SFC Opava
- 27 % Remíza
- 30 % FC Vlašim
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | XX · Remíza | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 2,18 | 3,40 | 3,10 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 1,70 | 2,05 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 % | 1,57 | 2,20 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,60 | 2,18 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 2,08 | 1,62 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | XX · Remíza | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,8 % | 2,55 | 2,37 | 3,20 | 88,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 1,33 | 1,29 | 1,59 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 1,03 | 10,05 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,04 | 8,05 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 1,21 | 4,00 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,30 | 3,14 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,14 | 1,62 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 4,07 | 1,19 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 4,75 | 1,14 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5
Více/méně 5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,50 | 1,46 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 % | 4,05 | 1,18 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1
Asijský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 3,14 | 1,28 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 1,37 | 2,70 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1
Asijský handicap +1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,14 | 4,67 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · SFC Opava | 22 · FC Vlašim | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,11 | 5,29 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 63 % | 15,0 | 10,5 | 15,0 | 26,0 | 51,0 | 101,0 | 151,0 | 276,0 | 8,75 | 7,00 | 10,5 | 20,0 | 41,0 | 91,0 | 151,0 | 301,0 | 11,0 | 8,50 | 12,0 | 26,0 | 51,0 | 101,0 | 176,0 | 301,0 | 18,0 | 15,0 | 21,0 | 36,0 | 81,0 | 151,0 | 226,0 | 301,0 | 34,0 | 29,0 | 41,0 | 71,0 | 101,0 | 276,0 | 301,0 | 61,0 | 61,0 | 71,0 | 126,0 | 176,0 | 301,0 | 126,0 | 101,0 | 151,0 | 201,0 | 226,0 | 176,0 | 226,0 | 301,0 | 301,0 | 301,0 | 301,0 | 63 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 83,2 % | 3,30 | 12,5 | 29,0 | 6,00 | 6,50 | 7,75 | 21,0 | 13,0 | 4,75 | 83,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 7 sázkových kanceláří.
- SFC Opava2,21 → 2,18−1,6 %
- Remíza3,50 → 3,40−2,9 %
- FC Vlašim2,90 → 3,10+6,9 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem SFC Opava, šance na výhru 43 %. Remíza: 27 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (7 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.