Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri2 · BC PrievidzaVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %3,271,2791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,52 · BC Prievidza −7,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,841,8391,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,851,8392 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriX · Remíza2 · BC PrievidzaVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %3,5515,81,3290,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriX · Remíza2 · BC PrievidzaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %2,7021,01,4489,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,522,3692,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,582,2392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,642,1292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,712,0292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,871,7891,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,051,6992,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,161,6292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,271,5692,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,391,5192,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,851,7589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,851,7589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,52 · BC Prievidza −4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,431,4992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,52 · BC Prievidza −5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,211,5992,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,52 · BC Prievidza −6,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 %1,901,7390,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,52 · BC Prievidza −8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,741,9391,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,52 · BC Prievidza −9,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,642,1292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,52 · BC Prievidza −10,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,542,3192,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,52 · BC Prievidza −3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,52 · BC Prievidza −4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,801,8791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,52 · BC Prievidza −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,52 · BC Prievidza −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.

  • 1BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri3,25 3,27kurz roste+0,8 %
  • 2BC Prievidza1,27 1,27kurz roste+0,4 %