BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri – BC Prievidza: kursy
BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 90, BC Prievidza 101
1. kwarta 35–262. kwarta 20–273. kwarta 24–264. kwarta 11–22Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | 2 · BC Prievidza | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 91,8% | 3,27 | 1,27 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | 2 · BC Prievidza −7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,84 | 1,83 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 173,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,85 | 1,83 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Remis | 2 · BC Prievidza | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,9% | 3,55 | 15,8 | 1,32 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Remis | 2 · BC Prievidza | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 2,70 | 21,0 | 1,44 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 168,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,52 | 2,36 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 169,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,58 | 2,23 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 170,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,64 | 2,12 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 171,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,71 | 2,02 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 172,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 174,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,87 | 1,78 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 175,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,05 | 1,69 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 176,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,16 | 1,62 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 177,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,27 | 1,56 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 178,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,39 | 1,51 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 82,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 83,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 89,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 90,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 91,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,43 | 1,49 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | 2 · BC Prievidza −5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,21 | 1,59 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | 2 · BC Prievidza −6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,90 | 1,73 | 90,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +8,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | 2 · BC Prievidza −8,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,74 | 1,93 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +9,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | 2 · BC Prievidza −9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,64 | 2,12 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +10,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | 2 · BC Prievidza −10,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,54 | 2,31 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | 2 · BC Prievidza −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +4,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,80 | 1,87 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 · 1. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | 2 · BC Prievidza −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,92 | 1,74 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 · 1. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | 2 · BC Prievidza −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 10 bukmacherów.
- 1BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri3,25 3,27+0,8%
- 2BC Prievidza1,27 1,27+0,4%