BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri – BC Prievidza: odds
BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 90, BC Prievidza 101
P1 35–26P2 20–27P3 24–26P4 11–22Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | 2 · BC Prievidza | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 3,27 | 1,27 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | 2 · BC Prievidza −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,84 | 1,83 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Oavgjort | 2 · BC Prievidza | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 3,55 | 15,8 | 1,32 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Oavgjort | 2 · BC Prievidza | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,70 | 21,0 | 1,44 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,52 | 2,36 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,58 | 2,23 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,87 | 1,78 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,05 | 1,69 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,16 | 1,62 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,27 | 1,56 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,39 | 1,51 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 89,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 90,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 91,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,43 | 1,49 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | 2 · BC Prievidza −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,21 | 1,59 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | 2 · BC Prievidza −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,90 | 1,73 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | 2 · BC Prievidza −8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,74 | 1,93 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | 2 · BC Prievidza −9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | 2 · BC Prievidza −10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,54 | 2,31 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | 2 · BC Prievidza −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | 2 · BC Prievidza −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,92 | 1,74 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | 2 · BC Prievidza −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 10 spelbolag.
- 1BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri3,25 3,27+0,8 %
- 2BC Prievidza1,27 1,27+0,4 %