Cote BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri – BC Prievidza
BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 90, BC Prievidza 101
Sf. 1 35–26Sf. 2 20–27Sf. 3 24–26Sf. 4 11–22Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | 2 · BC Prievidza | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,8 % | 3,27 | 1,27 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | 2 · BC Prievidza −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,84 | 1,83 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Egal | 2 · BC Prievidza | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,9 % | 3,55 | 15,8 | 1,32 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Egal | 2 · BC Prievidza | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 2,70 | 21,0 | 1,44 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 168,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,52 | 2,36 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 169,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,58 | 2,23 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 170,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,87 | 1,78 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,05 | 1,69 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,16 | 1,62 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,27 | 1,56 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,39 | 1,51 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 82,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 83,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 90,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 91,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,43 | 1,49 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | 2 · BC Prievidza −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,21 | 1,59 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | 2 · BC Prievidza −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,90 | 1,73 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | 2 · BC Prievidza −8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,6 % | 1,74 | 1,93 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | 2 · BC Prievidza −9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | 2 · BC Prievidza −10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,54 | 2,31 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | 2 · BC Prievidza −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | 2 · BC Prievidza −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,92 | 1,74 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | 2 · BC Prievidza −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 10 case de pariuri.
- 1BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri3,25 3,27+0,8 %
- 2BC Prievidza1,27 1,27+0,4 %