Tečajevi BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri – BC Prievidza
BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 90, BC Prievidza 101
1. četv. 35–262. četv. 20–273. četv. 24–264. četv. 11–22Pobjednik (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | 2 · BC Prievidza | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj10 kladionica · Isplativost 91,8 % | 3,27 | 1,27 | 91,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | 2 · BC Prievidza −7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj10 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,84 | 1,83 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj9 kladionica · Isplativost 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod (regularno vrijeme)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Neriješeno | 2 · BC Prievidza | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 90,9 % | 3,55 | 15,8 | 1,32 | 90,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Neriješeno | 2 · BC Prievidza | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,9 % | 2,70 | 21,0 | 1,44 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,5 % | 1,52 | 2,36 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,5 % | 1,58 | 2,23 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,87 | 1,78 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,6 % | 2,05 | 1,69 | 92,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,6 % | 2,16 | 1,62 | 92,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,5 % | 2,27 | 1,56 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,5 % | 2,39 | 1,51 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 90,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 91,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,4 % | 2,43 | 1,49 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | 2 · BC Prievidza −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,5 % | 2,21 | 1,59 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | 2 · BC Prievidza −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj6 kladionica · Isplativost 90,7 % | 1,90 | 1,73 | 90,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | 2 · BC Prievidza −8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 91,6 % | 1,74 | 1,93 | 91,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | 2 · BC Prievidza −9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +10,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | 2 · BC Prievidza −10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 92,4 % | 1,54 | 2,31 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +3,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | 2 · BC Prievidza −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +4,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. četvrtina
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | 2 · BC Prievidza −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,3 % | 1,92 | 1,74 | 91,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) +2,5 · 1. četvrtina
| Vrsta oklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | 2 · BC Prievidza −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Kretanje tečajeva · Pobjednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosječni tečaj 10 kladionica.
- 1BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri3,25 3,27+0,8 %
- 2BC Prievidza1,27 1,27+0,4 %