Kvote BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri – BC Prievidza
BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 90, BC Prievidza 101
1. četv. 35–262. četv. 20–273. četv. 24–264. četv. 11–22Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | 2 · BC Prievidza | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 91,8% | 3,27 | 1,27 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | 2 · BC Prievidza −7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,84 | 1,83 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 92% | 1,85 | 1,83 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Nerešeno | 2 · BC Prievidza | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 90,9% | 3,55 | 15,8 | 1,32 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | X · Nerešeno | 2 · BC Prievidza | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 2,70 | 21,0 | 1,44 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,5% | 1,52 | 2,36 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,5% | 1,58 | 2,23 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,5% | 1,64 | 2,12 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 1,71 | 2,02 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,87 | 1,78 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 2,05 | 1,69 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 2,16 | 1,62 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,5% | 2,27 | 1,56 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,5% | 2,39 | 1,51 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 90,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 91,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,4% | 2,43 | 1,49 | 92,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | 2 · BC Prievidza −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,5% | 2,21 | 1,59 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | 2 · BC Prievidza −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 90,7% | 1,90 | 1,73 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | 2 · BC Prievidza −8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,6% | 1,74 | 1,93 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | 2 · BC Prievidza −9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,5% | 1,64 | 2,12 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +10,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | 2 · BC Prievidza −10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,4% | 1,54 | 2,31 | 92,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | 2 · BC Prievidza −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | 2 · BC Prievidza −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,7% | 1,80 | 1,87 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | 2 · BC Prievidza −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,3% | 1,92 | 1,74 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | 2 · BC Prievidza −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 10 kladionica.
- 1BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri3,25 3,27+0,8%
- 2BC Prievidza1,27 1,27+0,4%