Přejít na obsah

Iona Gaels – Vermont Catamounts: kurzy

NCAA – basketbal

Iona Gaels 56, Vermont Catamounts 55

Konec1. čtvrtina 21–292. čtvrtina 35–26

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels2 · Vermont CatamountsVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,9 %1,901,8593,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −12 · Vermont Catamounts +1Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,911,9195,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145 (vč. prodloužení)

Více/méně 145 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,911,9195,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona GaelsX · Remíza2 · Vermont CatamountsVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 88,8 %1,9710,01,9388,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,402,5590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %1,442,4290,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %1,492,3090,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,642,1092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,722,0292,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,801,9393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,891,8593,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,951,7893,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,061,6992,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,141,6091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,221,5490,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 %2,321,4990,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %2,431,4490,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %2,551,3990 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5 · 1. poločas

Více/méně 66,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 67,5 · 1. poločas

Více/méně 67,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5 · 1. poločas

Více/méně 68,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 69,5 · 1. poločas

Více/méně 69,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,612,1592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 70,5 · 1. poločas

Více/méně 70,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,711,9791,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 71,5 · 1. poločas

Více/méně 71,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,811,8591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 72,5 · 1. poločas

Více/méně 72,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,921,7591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 73,5 · 1. poločas

Více/méně 73,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,121,6392,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 70,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 70,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 71,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 71,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 72,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 72,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 73,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 73,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,911,7591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 74,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 74,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %2,081,6090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 75,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 75,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,201,5791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 33,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 33,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 34,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 34,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 35,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 35,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 36,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 36,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 72,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 72,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 73,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 73,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 74,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 74,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %2,061,6591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 75,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 75,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,201,5791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 34,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 34,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 35,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 35,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 36,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 36,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −9,52 · Vermont Catamounts +9,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %3,801,1789,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −8,52 · Vermont Catamounts +8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %3,451,2189,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −7,52 · Vermont Catamounts +7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %3,111,2689,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −6,52 · Vermont Catamounts +6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %3,001,2990,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −5,52 · Vermont Catamounts +5,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,1 %2,711,3590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −4,52 · Vermont Catamounts +4,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,501,4592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −3,52 · Vermont Catamounts +3,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,301,5392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −2,52 · Vermont Catamounts +2,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,131,6191,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −1,52 · Vermont Catamounts +1,5Výplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,001,7593,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +12 · Vermont Catamounts −1Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,871,9595,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +1,52 · Vermont Catamounts −1,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,791,9693,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +2,52 · Vermont Catamounts −2,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,652,1292,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +3,52 · Vermont Catamounts −3,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,552,2792,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +4,52 · Vermont Catamounts −4,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,472,4291,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +5,52 · Vermont Catamounts −5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,362,6590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +6,52 · Vermont Catamounts −6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,302,9189,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +7,52 · Vermont Catamounts −7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,253,1689,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +8,52 · Vermont Catamounts −8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,213,4789,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −2,52 · Vermont Catamounts +2,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %2,221,5591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −1,52 · Vermont Catamounts +1,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,071,6591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −0,52 · Vermont Catamounts +0,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,921,8092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +0,52 · Vermont Catamounts −0,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,781,9292,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +1,52 · Vermont Catamounts −1,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,632,1292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +2,52 · Vermont Catamounts −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,522,2590,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels −0,52 · Vermont Catamounts +0,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,911,7992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Iona Gaels +0,52 · Vermont Catamounts −0,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,771,9192 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1Iona Gaels1,80 1,91kurz roste+6,1 %
  • 2Vermont Catamounts1,91 1,86kurz klesá−2,4 %