Prejsť na obsah

Iona Gaels – Vermont Catamounts: kurzy

NCAA – basketbal

Iona Gaels 56, Vermont Catamounts 55

Koniec1. štvrtina 21–292. štvrtina 35–26

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels2 · Vermont CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %1,901,8593,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −1 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −12 · Vermont Catamounts +1Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 145 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 145 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona GaelsX · Remíza2 · Vermont CatamountsVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 88,8 %1,9710,01,9388,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 138,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 138,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,402,5590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 139,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 139,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,442,4290,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 140,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 140,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,492,3090,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 141,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 141,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 142,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 142,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,642,1092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,722,0292,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,801,9393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,891,8593,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,951,7893,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,061,6992,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,141,6091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,221,5490,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %2,321,4990,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,431,4490,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,551,3990 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 66,5 · 1. polčas

Viac/menej 66,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 67,5 · 1. polčas

Viac/menej 67,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 68,5 · 1. polčas

Viac/menej 68,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 69,5 · 1. polčas

Viac/menej 69,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,612,1592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 70,5 · 1. polčas

Viac/menej 70,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,711,9791,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 71,5 · 1. polčas

Viac/menej 71,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,811,8591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,921,7591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 73,5 · 1. polčas

Viac/menej 73,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,121,6392,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 70,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 70,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 71,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 71,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 72,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 72,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 73,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 73,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,911,7591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 74,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 74,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,081,6090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 75,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 75,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,201,5791,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 34,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 34,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 35,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 35,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,751,8589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 36,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 36,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 71,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 71,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 72,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 72,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,751,8589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 74,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 74,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %2,061,6591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 75,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 75,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,201,5791,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,701,9089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 34,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 34,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 36,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 36,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −9,52 · Vermont Catamounts +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %3,801,1789,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −8,52 · Vermont Catamounts +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %3,451,2189,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −7,52 · Vermont Catamounts +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %3,111,2689,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −6,52 · Vermont Catamounts +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %3,001,2990,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −5,52 · Vermont Catamounts +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,1 %2,711,3590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −4,52 · Vermont Catamounts +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,501,4592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −3,52 · Vermont Catamounts +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,301,5392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −2,52 · Vermont Catamounts +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,131,6191,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −1,52 · Vermont Catamounts +1,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %2,001,7593,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +1 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +12 · Vermont Catamounts −1Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +1,52 · Vermont Catamounts −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,791,9693,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +2,52 · Vermont Catamounts −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,652,1292,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +3,52 · Vermont Catamounts −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,552,2792,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +4,52 · Vermont Catamounts −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %1,472,4291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +5,52 · Vermont Catamounts −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,362,6590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +6,52 · Vermont Catamounts −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,302,9189,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +7,52 · Vermont Catamounts −7,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %1,253,1689,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +8,52 · Vermont Catamounts −8,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,213,4789,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −2,52 · Vermont Catamounts +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %2,221,5591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −1,52 · Vermont Catamounts +1,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,071,6591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −0,52 · Vermont Catamounts +0,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,921,8092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +0,52 · Vermont Catamounts −0,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,781,9292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +1,52 · Vermont Catamounts −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,632,1292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +2,52 · Vermont Catamounts −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %1,522,2590,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −0,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels −0,52 · Vermont Catamounts +0,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,911,7992,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +0,5 · 2. polčas

Handicap (spread) +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Iona Gaels +0,52 · Vermont Catamounts −0,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,771,9192 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1Iona Gaels1,80 1,91kurz rastie+6,1 %
  • 2Vermont Catamounts1,91 1,86kurz klesá−2,4 %