Iona Gaels – Vermont Catamounts: kursy
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels | 2 · Vermont Catamounts | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,9% | 1,90 | 1,85 | 93,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −1 | 2 · Vermont Catamounts +1 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,5% | 1,91 | 1,91 | 95,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 145 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,5% | 1,91 | 1,91 | 95,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels | X · Remis | 2 · Vermont Catamounts | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 88,8% | 1,97 | 10,0 | 1,93 | 88,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 138,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,4% | 1,40 | 2,55 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 139,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,44 | 2,42 | 90,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 140,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,6% | 1,49 | 2,30 | 90,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 141,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 142,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,64 | 2,10 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 143,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,72 | 2,02 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 144,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,80 | 1,93 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 145,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,89 | 1,85 | 93,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 146,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,95 | 1,78 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 147,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,8% | 2,06 | 1,69 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 148,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,14 | 1,60 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 149,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,9% | 2,22 | 1,54 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 150,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,7% | 2,32 | 1,49 | 90,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 151,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,5% | 2,43 | 1,44 | 90,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 152,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90% | 2,55 | 1,39 | 90% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 66,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 67,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 68,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 69,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,61 | 2,15 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 70,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,71 | 1,97 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 71,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,81 | 1,85 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 72,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,92 | 1,75 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 73,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,12 | 1,63 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 70,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 71,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 72,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 73,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,91 | 1,75 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 74,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,4% | 2,08 | 1,60 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 75,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,20 | 1,57 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 33,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 34,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 35,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 36,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 70,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 71,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 72,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 73,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,90 | 1,75 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 74,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,06 | 1,65 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 75,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,20 | 1,57 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 33,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 34,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 35,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 36,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −9,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −9,5 | 2 · Vermont Catamounts +9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,5% | 3,80 | 1,17 | 89,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −8,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −8,5 | 2 · Vermont Catamounts +8,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 3,45 | 1,21 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −7,5 | 2 · Vermont Catamounts +7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 3,11 | 1,26 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −6,5 | 2 · Vermont Catamounts +6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,2% | 3,00 | 1,29 | 90,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −5,5 | 2 · Vermont Catamounts +5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,1% | 2,71 | 1,35 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −4,5 | 2 · Vermont Catamounts +4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92% | 2,50 | 1,45 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −3,5 | 2 · Vermont Catamounts +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,30 | 1,53 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −2,5 | 2 · Vermont Catamounts +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,13 | 1,61 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −1,5 | 2 · Vermont Catamounts +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 93,6% | 2,00 | 1,75 | 93,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +1 | 2 · Vermont Catamounts −1 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,5% | 1,87 | 1,95 | 95,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +1,5 | 2 · Vermont Catamounts −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,79 | 1,96 | 93,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +2,5 | 2 · Vermont Catamounts −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,65 | 2,12 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +3,5 | 2 · Vermont Catamounts −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,55 | 2,27 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +4,5 | 2 · Vermont Catamounts −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,47 | 2,42 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +5,5 | 2 · Vermont Catamounts −5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,1% | 1,36 | 2,65 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +6,5 | 2 · Vermont Catamounts −6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,30 | 2,91 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +7,5 | 2 · Vermont Catamounts −7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,25 | 3,16 | 89,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +8,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +8,5 | 2 · Vermont Catamounts −8,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,21 | 3,47 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −2,5 | 2 · Vermont Catamounts +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,22 | 1,55 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −1,5 | 2 · Vermont Catamounts +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,8% | 2,07 | 1,65 | 91,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −0,5 | 2 · Vermont Catamounts +0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,92 | 1,80 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +0,5 | 2 · Vermont Catamounts −0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,78 | 1,92 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +1,5 | 2 · Vermont Catamounts −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,63 | 2,12 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +2,5 | 2 · Vermont Catamounts −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,52 | 2,25 | 90,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels −0,5 | 2 · Vermont Catamounts +0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,91 | 1,79 | 92,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Iona Gaels +0,5 | 2 · Vermont Catamounts −0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,77 | 1,91 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 14 bukmacherów.
- 1Iona Gaels1,80 1,91+6,1%
- 2Vermont Catamounts1,91 1,86−2,4%