Siirry sisältöön

Iona Gaels – Vermont Catamounts: kertoimet

NCAA – koripallo

Iona Gaels 56, Vermont Catamounts 55

Päätt.1. nelj. 21–292. nelj. 35–26

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels2 · Vermont CatamountsPalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 %1,901,8593,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −12 · Vermont Catamounts +1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,5 %1,911,9195,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 145 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 145 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,5 %1,911,9195,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona GaelsX · Tasapeli2 · Vermont CatamountsPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,8 %1,9710,01,9388,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 138,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 138,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %1,402,5590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 139,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 139,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 %1,442,4290,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 140,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 140,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 %1,492,3090,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 141,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 141,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,552,2090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 142,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 142,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,642,1092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 143,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 143,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,722,0292,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 144,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 144,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,801,9393,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 145,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 145,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %1,891,8593,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 146,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 146,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,951,7893,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 147,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 147,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %2,061,6992,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 148,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 148,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,141,6091,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 149,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 149,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %2,221,5490,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 150,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 150,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 %2,321,4990,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 151,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 151,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 %2,431,4490,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 152,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 152,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 %2,551,3990 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 66,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 66,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,552,1590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 67,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 67,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 68,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 68,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,801,8591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 69,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 69,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,612,1592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 70,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 70,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,711,9791,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 71,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 71,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,811,8591,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 72,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 72,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,921,7591,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 73,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 73,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %2,121,6392,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 70,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 70,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,552,2090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 71,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 71,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 72,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 72,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,801,8591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 73,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 73,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,911,7591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 74,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 74,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %2,081,6090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 75,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 75,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,201,5791,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 33,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 33,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 34,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 34,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %1,602,1090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 35,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 35,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %1,751,8589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 36,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 36,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,901,7089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 70,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 70,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,552,2090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 71,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 71,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 72,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 72,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,751,8589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 73,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 73,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,901,7591,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 74,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 74,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %2,061,6591,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 75,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 75,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,201,5791,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 33,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 33,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,701,9089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 34,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 34,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 35,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 35,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,851,8091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 36,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 36,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,001,6590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −9,52 · Vermont Catamounts +9,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %3,801,1789,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −8,52 · Vermont Catamounts +8,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %3,451,2189,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −7,52 · Vermont Catamounts +7,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %3,111,2689,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −6,52 · Vermont Catamounts +6,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,2 %3,001,2990,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −5,52 · Vermont Catamounts +5,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %2,711,3590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −4,52 · Vermont Catamounts +4,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %2,501,4592 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −3,52 · Vermont Catamounts +3,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %2,301,5392,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −2,52 · Vermont Catamounts +2,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,131,6191,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −1,52 · Vermont Catamounts +1,5Palautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %2,001,7593,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +12 · Vermont Catamounts −1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,5 %1,871,9595,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +1,52 · Vermont Catamounts −1,5Palautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %1,791,9693,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +2,52 · Vermont Catamounts −2,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,652,1292,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +3,52 · Vermont Catamounts −3,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,552,2792,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +4,52 · Vermont Catamounts −4,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,472,4291,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +5,52 · Vermont Catamounts −5,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %1,362,6590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +6,52 · Vermont Catamounts −6,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,302,9189,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +7,52 · Vermont Catamounts −7,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,253,1689,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +8,52 · Vermont Catamounts −8,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %1,213,4789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −2,52 · Vermont Catamounts +2,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %2,221,5591,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −1,52 · Vermont Catamounts +1,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %2,071,6591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −0,52 · Vermont Catamounts +0,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,921,8092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +0,52 · Vermont Catamounts −0,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,781,9292,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +1,52 · Vermont Catamounts −1,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,632,1292,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +2,52 · Vermont Catamounts −2,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 %1,522,2590,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Pistetasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels −0,52 · Vermont Catamounts +0,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,911,7992,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Pistetasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Iona Gaels +0,52 · Vermont Catamounts −0,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,771,9192 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)

Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Iona Gaels1,80 1,91kerroin noussut+6,1 %
  • 2Vermont Catamounts1,91 1,86kerroin laskenut−2,4 %