Iona Gaels – Vermont Catamounts: odds
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels | 2 · Vermont Catamounts | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 1,90 | 1,85 | 93,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −1 | 2 · Vermont Catamounts +1 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 145 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels | X · Oavgjort | 2 · Vermont Catamounts | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 88,8 % | 1,97 | 10,0 | 1,93 | 88,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 138,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,40 | 2,55 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 139,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,44 | 2,42 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 140,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,49 | 2,30 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 141,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 142,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,64 | 2,10 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 143,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,72 | 2,02 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 144,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,80 | 1,93 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 145,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,89 | 1,85 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 146,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,95 | 1,78 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 147,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 2,06 | 1,69 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 148,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,14 | 1,60 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 149,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,22 | 1,54 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 150,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 2,32 | 1,49 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 151,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 2,43 | 1,44 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 152,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,55 | 1,39 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 66,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 67,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 68,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 69,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 70,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,71 | 1,97 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 71,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,81 | 1,85 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 72,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,92 | 1,75 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 73,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,12 | 1,63 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 70,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 71,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 72,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 73,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,91 | 1,75 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 74,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,08 | 1,60 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 75,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,20 | 1,57 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 33,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 34,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 35,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 36,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 70,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 71,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 72,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 73,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 74,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,06 | 1,65 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 75,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,20 | 1,57 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 33,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 34,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 35,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 36,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −9,5 | 2 · Vermont Catamounts +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 3,80 | 1,17 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −8,5 | 2 · Vermont Catamounts +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 3,45 | 1,21 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −7,5 | 2 · Vermont Catamounts +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 3,11 | 1,26 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −6,5 | 2 · Vermont Catamounts +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 3,00 | 1,29 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −5,5 | 2 · Vermont Catamounts +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,71 | 1,35 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −4,5 | 2 · Vermont Catamounts +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,50 | 1,45 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −3,5 | 2 · Vermont Catamounts +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,30 | 1,53 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −2,5 | 2 · Vermont Catamounts +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,13 | 1,61 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −1,5 | 2 · Vermont Catamounts +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 2,00 | 1,75 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +1 | 2 · Vermont Catamounts −1 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,87 | 1,95 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +1,5 | 2 · Vermont Catamounts −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,79 | 1,96 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +2,5 | 2 · Vermont Catamounts −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,65 | 2,12 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +3,5 | 2 · Vermont Catamounts −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,55 | 2,27 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +4,5 | 2 · Vermont Catamounts −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,47 | 2,42 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +5,5 | 2 · Vermont Catamounts −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,36 | 2,65 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +6,5 | 2 · Vermont Catamounts −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,30 | 2,91 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +7,5 | 2 · Vermont Catamounts −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,25 | 3,16 | 89,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +8,5 | 2 · Vermont Catamounts −8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,21 | 3,47 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −2,5 | 2 · Vermont Catamounts +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,22 | 1,55 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −1,5 | 2 · Vermont Catamounts +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −0,5 | 2 · Vermont Catamounts +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +0,5 | 2 · Vermont Catamounts −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,78 | 1,92 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +1,5 | 2 · Vermont Catamounts −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +2,5 | 2 · Vermont Catamounts −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,52 | 2,25 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels −0,5 | 2 · Vermont Catamounts +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,91 | 1,79 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Iona Gaels +0,5 | 2 · Vermont Catamounts −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,77 | 1,91 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 14 spelbolag.
- 1Iona Gaels1,80 1,91+6,1 %
- 2Vermont Catamounts1,91 1,86−2,4 %