Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %2,171,5791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +3,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −3,5Výplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,831,8792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,851,8191,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter BasketX · Remíza2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 %2,4012,51,6590,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter BasketX · Remíza2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,3 %2,1315,01,7189,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter BasketX · Remíza2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 87,9 %2,1012,01,7387,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. poločas

Vítěz · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,071,6290,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. čtvrtina

Vítěz · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,931,6990,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. čtvrtina

Vítěz · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,981,7492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,283,0490,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %1,322,8690,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,352,6989,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %1,402,5490,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,442,4090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,522,3792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,582,2492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,642,1392,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,712,0092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,781,9091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,911,7691,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %2,041,6792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,111,6392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,261,5792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %2,381,5292,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %2,421,4490,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %2,551,3990 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %2,691,3589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,841,3290,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 %3,001,2990,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,851,7890,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 75,5 · 2. poločas

Více/méně 75,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,781,8590,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 38,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 38,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,522,2190,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 39,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 39,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,661,9790,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 40,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,831,7790 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 41,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %2,041,6190 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %2,291,4889,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 40,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,871,7189,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 39,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 39,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,831,7489,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 77,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 77,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,542,1289,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 78,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,651,9589,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 79,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,781,8190 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,1 %1,831,7389,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %2,081,5789,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %2,051,5889,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,811,8290,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,542,1289,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,522,1689,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,631,9889,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,751,8489,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,871,7390 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,041,5989,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,771,8690,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −12,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +12,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 %4,901,1089,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −11,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +11,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %4,451,1390,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −10,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %4,351,1591 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −9,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %3,761,1990,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −8,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %4,351,1490,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −7,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %3,921,1790,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −6,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 %3,541,2190,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −5,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,701,4192,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −4,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,441,4791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −3,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,221,5792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −2,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %2,321,5492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket −1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,1 %2,001,6490,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,951,7291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +2,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −2,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,911,7691,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +4,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,712,0292,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +5,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −5,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,592,2192,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +6,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −6,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,502,4392,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +7,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −7,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,422,7093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +8,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,302,9390 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +9,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,253,2390,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +10,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −10,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,213,6490,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +11,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −11,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,173,9190,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +12,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −12,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,144,3090,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +13,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −13,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %1,124,6590,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +14,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −14,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,104,9590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Inter Basket +1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,801,8390,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.

  • 1Inter Basket1,58 2,17kurz roste+37,3 %
  • 2BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri2,21 1,57kurz klesá−29 %