Inter Basket – BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri: odds
Inter Basket 87, BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 80
P1 21–22P2 27–16P3 21–22P4 18–20Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,17 | 1,57 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +3,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,83 | 1,87 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 161,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,85 | 1,81 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Inter Basket | X · Oavgjort | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 2,40 | 12,5 | 1,65 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Inter Basket | X · Oavgjort | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 2,13 | 15,0 | 1,71 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Inter Basket | X · Oavgjort | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 87,9 % | 2,10 | 12,0 | 1,73 | 87,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,07 | 1,62 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,93 | 1,69 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 2:a perioden
| Speltyp | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,98 | 1,74 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 151,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,28 | 3,04 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 152,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,32 | 2,86 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 153,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,35 | 2,69 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 154,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,40 | 2,54 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 155,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,44 | 2,40 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 156,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,52 | 2,37 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 157,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,58 | 2,24 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 158,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,64 | 2,13 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 159,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 160,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 162,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,91 | 1,76 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 163,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,04 | 1,67 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 164,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,11 | 1,63 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 165,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,26 | 1,57 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 166,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 2,38 | 1,52 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 2,42 | 1,44 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,55 | 1,39 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,69 | 1,35 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,84 | 1,32 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 3,00 | 1,29 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 84,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,85 | 1,78 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 75,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,78 | 1,85 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 38,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,52 | 2,21 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 39,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,66 | 1,97 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 40,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,83 | 1,77 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 41,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,04 | 1,61 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 42,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,29 | 1,48 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 40,5 · 2:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,87 | 1,71 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 39,5 · 3:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,83 | 1,74 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 77,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,54 | 2,12 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 78,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,65 | 1,95 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 79,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,78 | 1,81 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 80,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,83 | 1,73 | 89,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 81,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 2,08 | 1,57 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 2,05 | 1,58 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,81 | 1,82 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 78,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,54 | 2,12 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 79,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,52 | 2,16 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 80,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,63 | 1,98 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 81,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,75 | 1,84 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,87 | 1,73 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 2,04 | 1,59 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,77 | 1,86 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −12,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 4,90 | 1,10 | 89,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −11,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 4,45 | 1,13 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −10,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91 % | 4,35 | 1,15 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −9,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 3,76 | 1,19 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −8,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 4,35 | 1,14 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −7,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 3,92 | 1,17 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −6,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 3,54 | 1,21 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −5,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,70 | 1,41 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −4,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,44 | 1,47 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −3,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −2,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,32 | 1,54 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket −1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,00 | 1,64 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,95 | 1,72 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +2,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,91 | 1,76 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +4,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,71 | 2,02 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +5,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,59 | 2,21 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +6,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,50 | 2,43 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +7,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,42 | 2,70 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +8,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,30 | 2,93 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +9,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,25 | 3,23 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +10,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,21 | 3,64 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +11,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +11,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,17 | 3,91 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +12,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +12,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,14 | 4,30 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +13,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +13,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,12 | 4,65 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +14,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Inter Basket +14,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,10 | 4,95 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Inter Basket +1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Inter Basket +1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,80 | 1,83 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1Inter Basket1,58 2,17+37,3 %
- 2BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri2,21 1,57−29 %