Prejsť na obsah

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %2,171,5791,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +3,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,831,8792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,851,8191,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter BasketX · Remíza2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %2,4012,51,6590,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter BasketX · Remíza2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,3 %2,1315,01,7189,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter BasketX · Remíza2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 87,9 %2,1012,01,7387,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 1. polčas

Víťaz · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,071,6290,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 1. štvrtina

Víťaz · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,931,6990,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 2. štvrtina

Víťaz · 2. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí RytieriVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,981,7492,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,283,0490,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %1,322,8690,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,352,6989,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %1,402,5490,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,442,4090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,522,3792,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,582,2492,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,642,1392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,712,0092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,781,9091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,911,7691,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %2,041,6792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %2,111,6392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,261,5792,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %2,381,5292,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %2,421,4490,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %2,551,3990 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %2,691,3589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,841,3290,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 %3,001,2990,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 84,5 · 1. polčas

Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,851,7890,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 2. polčas

Viac/menej 75,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,781,8590,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 38,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 38,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,522,2190,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 39,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 39,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,661,9790,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 40,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 40,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,831,7790 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 41,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 41,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %2,041,6190 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 42,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %2,291,4889,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 40,5 · 2. štvrtina

Viac/menej 40,5 · 2. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %1,871,7189,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 39,5 · 3. štvrtina

Viac/menej 39,5 · 3. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,831,7489,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 77,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 77,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,542,1289,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 78,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %1,651,9589,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %1,781,8190 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,1 %1,831,7389,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %2,081,5789,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %2,051,5889,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,811,8290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 78,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,542,1289,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,522,1689,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %1,631,9889,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,751,8489,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %1,871,7390 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %2,041,5989,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,771,8690,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −12,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %4,901,1089,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −11,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %4,451,1390,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −10,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 %4,351,1591 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −9,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %3,761,1990,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −8,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %4,351,1490,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −7,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %3,921,1790,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −6,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 %3,541,2190,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −5,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,701,4192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −4,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %2,441,4791,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −3,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,221,5792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −2,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,321,5492,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket −1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,1 %2,001,6490,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,951,7291,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +2,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,911,7691,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +4,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,712,0292,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +5,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,592,2192,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +6,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,502,4392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +7,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −7,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,422,7093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +8,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −8,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,302,9390 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +9,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,253,2390,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +10,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −10,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,213,6490,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +11,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −11,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,173,9190,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +12,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −12,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,144,3090,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +13,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +13,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −13,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %1,124,6590,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +14,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −14,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,104,9590 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,821,8391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 2. polčas

Handicap (spread) +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Inter Basket +1,52 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,801,8390,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 11 stávkových kancelárií.

  • 1Inter Basket1,58 2,17kurz rastie+37,3 %
  • 2BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri2,21 1,57kurz klesá−29 %