Kvote Inter Basket – BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri
Inter Basket 87, BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri 80
1. četv. 21–222. četv. 27–163. četv. 21–224. četv. 18–20Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota11 kladionica · Isplativost 91,1% | 2,17 | 1,57 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +3,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota11 kladionica · Isplativost 92,5% | 1,83 | 1,87 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 161,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,85 | 1,81 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | X · Nerešeno | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 90,7% | 2,40 | 12,5 | 1,65 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | X · Nerešeno | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,3% | 2,13 | 15,0 | 1,71 | 89,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 2. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | X · Nerešeno | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 87,9% | 2,10 | 12,0 | 1,73 | 87,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,07 | 1,62 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,93 | 1,69 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 2. četvrtina
| Tip opklade | 1 · Inter Basket | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,98 | 1,74 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 151,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,28 | 3,04 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 152,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,3% | 1,32 | 2,86 | 90,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 153,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,35 | 2,69 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 154,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,3% | 1,40 | 2,54 | 90,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 155,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,44 | 2,40 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 156,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 1,52 | 2,37 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 157,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 1,58 | 2,24 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 158,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,7% | 1,64 | 2,13 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 159,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92,2% | 1,71 | 2,00 | 92,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 160,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,9% | 1,78 | 1,90 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 162,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,91 | 1,76 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 163,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92% | 2,04 | 1,67 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 164,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92,1% | 2,11 | 1,63 | 92,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 165,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 2,26 | 1,57 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 166,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,8% | 2,38 | 1,52 | 92,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,3% | 2,42 | 1,44 | 90,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 2,55 | 1,39 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 2,69 | 1,35 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,84 | 1,32 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,2% | 3,00 | 1,29 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 84,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,7% | 1,85 | 1,78 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 75,5 · 2. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,7% | 1,78 | 1,85 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 38,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,52 | 2,21 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 39,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,66 | 1,97 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 40,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,83 | 1,77 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 41,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 2,04 | 1,61 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 42,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 2,29 | 1,48 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 40,5 · 2. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,3% | 1,87 | 1,71 | 89,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 39,5 · 3. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 1,83 | 1,74 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 77,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 1,54 | 2,12 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 78,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4% | 1,65 | 1,95 | 89,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 79,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90% | 1,78 | 1,81 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 80,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,1% | 1,83 | 1,73 | 89,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 81,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,5% | 2,08 | 1,57 | 89,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 2,05 | 1,58 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 41,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,7% | 1,81 | 1,82 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 78,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 1,54 | 2,12 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 79,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 1,52 | 2,16 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 80,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4% | 1,63 | 1,98 | 89,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 81,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,7% | 1,75 | 1,84 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90% | 1,87 | 1,73 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4% | 2,04 | 1,59 | 89,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 42,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,7% | 1,77 | 1,86 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −12,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −12,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,8% | 4,90 | 1,10 | 89,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −11,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −11,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 4,45 | 1,13 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −10,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −10,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91% | 4,35 | 1,15 | 91% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −9,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −9,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 3,76 | 1,19 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −8,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,3% | 4,35 | 1,14 | 90,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −7,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 3,92 | 1,17 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −6,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,2% | 3,54 | 1,21 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −5,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92,6% | 2,70 | 1,41 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −4,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,7% | 2,44 | 1,47 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −3,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 92% | 2,22 | 1,57 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −2,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 92,6% | 2,32 | 1,54 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket −1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri +1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,00 | 1,64 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,95 | 1,72 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +2,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,91 | 1,76 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +4,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92,7% | 1,71 | 2,02 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +5,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 92,5% | 1,59 | 2,21 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +6,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,7% | 1,50 | 2,43 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +7,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93,1% | 1,42 | 2,70 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +8,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,30 | 2,93 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +9,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,25 | 3,23 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +10,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +10,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,21 | 3,64 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +11,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +11,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,17 | 3,91 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +12,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +12,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,14 | 4,30 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +13,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +13,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −13,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,3% | 1,12 | 4,65 | 90,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +14,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +14,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −14,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,10 | 4,95 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,82 | 1,83 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 2. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Inter Basket +1,5 | 2 · BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,7% | 1,80 | 1,83 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 11 kladionica.
- 1Inter Basket1,58 2,17+37,3%
- 2BK 04 AC LB SNV Spišskí Rytieri2,21 1,57−29%