Siirry sisältöön

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,171,5791,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +3,52 · Spišskí Rytieri −3,5Palautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,831,8792,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 161,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 161,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,851,8191,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter BasketX · Tasapeli2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 %2,4012,51,6590,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter BasketX · Tasapeli2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,3 %2,1315,01,7189,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter BasketX · Tasapeli2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 87,9 %2,1012,01,7387,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 1. puoliaika

Voittaja · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %2,071,6290,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 1. neljännes

Voittaja · 1. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,931,6990,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 2. neljännes

Voittaja · 2. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket2 · Spišskí RytieriPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,981,7492,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 151,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 151,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,283,0490,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 152,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 152,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %1,322,8690,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 153,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 153,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %1,352,6989,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 154,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 154,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %1,402,5490,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 155,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 155,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,442,4090 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 156,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 156,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,522,3792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 157,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 157,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,582,2492,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 158,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 158,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,642,1392,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 159,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 159,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,712,0092,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 160,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 160,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %1,781,9091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,911,7691,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %2,041,6792 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %2,111,6392,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,261,5792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %2,381,5292,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %2,421,4490,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %2,551,3990 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %2,691,3589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %2,841,3290,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %3,001,2990,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 %1,851,7890,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 75,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 75,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 %1,781,8590,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 38,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 38,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,522,2190,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 39,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 39,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,661,9790,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 40,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 40,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,831,7790 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 41,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 41,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %2,041,6190 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 42,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 42,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %2,291,4889,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 40,5 · 2. neljännes

Yli/Alle 40,5 · 2. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,3 %1,871,7189,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 39,5 · 3. neljännes

Yli/Alle 39,5 · 3. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,831,7489,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 77,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 77,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,542,1289,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 78,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 78,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %1,651,9589,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 79,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 79,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 %1,781,8190 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,1 %1,831,7389,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,5 %2,081,5789,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %2,051,5889,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 %1,811,8290,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 78,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 78,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,542,1289,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 79,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 79,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,522,1689,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %1,631,9889,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %1,751,8489,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90 %1,871,7390 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %2,041,5989,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 %1,771,8690,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −12,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −12,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −12,52 · Spišskí Rytieri +12,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 %4,901,1089,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −11,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −11,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −11,52 · Spišskí Rytieri +11,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %4,451,1390,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −10,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −10,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −10,52 · Spišskí Rytieri +10,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 %4,351,1591 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −9,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −9,52 · Spišskí Rytieri +9,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %3,761,1990,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −8,52 · Spišskí Rytieri +8,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %4,351,1490,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −7,52 · Spišskí Rytieri +7,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %3,921,1790,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −6,52 · Spišskí Rytieri +6,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %3,541,2190,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −5,52 · Spišskí Rytieri +5,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,701,4192,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −4,52 · Spišskí Rytieri +4,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %2,441,4791,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −3,52 · Spišskí Rytieri +3,5Palautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %2,221,5792 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −2,52 · Spišskí Rytieri +2,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,321,5492,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket −1,52 · Spišskí Rytieri +1,5Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,1 %2,001,6490,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +1,52 · Spišskí Rytieri −1,5Palautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,951,7291,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +2,52 · Spišskí Rytieri −2,5Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,911,7691,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +4,52 · Spišskí Rytieri −4,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,712,0292,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +5,52 · Spišskí Rytieri −5,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,592,2192,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +6,52 · Spišskí Rytieri −6,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,502,4392,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +7,52 · Spišskí Rytieri −7,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,422,7093,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +8,52 · Spišskí Rytieri −8,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,302,9390 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +9,52 · Spišskí Rytieri −9,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,253,2390,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +10,52 · Spišskí Rytieri −10,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %1,213,6490,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +11,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +11,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +11,52 · Spišskí Rytieri −11,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,173,9190,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +12,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +12,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +12,52 · Spišskí Rytieri −12,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %1,144,3090,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +13,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +13,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +13,52 · Spišskí Rytieri −13,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 %1,124,6590,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +14,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +14,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +14,52 · Spišskí Rytieri −14,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,104,9590 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +1,52 · Spišskí Rytieri −1,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,821,8391,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Pistetasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Inter Basket +1,52 · Spišskí Rytieri −1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,7 %1,801,8390,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)

Ottelun alkuun asti · 11 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Inter Basket1,58 2,17kerroin noussut+37,3 %
  • 2Spišskí Rytieri2,21 1,57kerroin laskenut−29 %