Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,601,4191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +5,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,801,8791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,861,8091,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona BrașovX · Remíza2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 88,8 %2,8112,51,4588,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona BrașovX · Remíza2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,5 %2,3518,01,5488,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. čtvrtina

Vítěz · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %2,081,5789,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. čtvrtina

Vítěz · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %2,051,5889,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 3. čtvrtina

Vítěz · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,061,5889,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 4. čtvrtina

Vítěz · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,991,6289,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,392,6791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,402,6291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,422,5591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,422,5591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,462,4291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,512,3091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,572,2091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,6 %1,632,0490,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %1,711,9490,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,761,8991,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,951,7291,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,021,6691,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,121,6091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,251,5391,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,371,4891,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,521,4391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,651,3991,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,711,8789,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 44,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,821,7689,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,711,8789,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,811,7689,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,751,8289,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 44,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,851,7289,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,542,1389,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,572,0689,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,681,9089,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,811,7789,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,951,6589,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,111,5589,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,522,1689,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89 %1,522,1589 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,621,9989,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,731,8489,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,861,7289,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 92,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 92,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,011,6189,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 93,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 93,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,151,5389,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %2,321,4790 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +2,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,171,5791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +3,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,071,6290,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +4,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %1,911,7390,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +6,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,691,9891,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +7,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,582,1691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +8,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,432,4390 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +9,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,771,9191,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,971,7091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,971,6991 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +2,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +3,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,682,0091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 7 sázkových kanceláří.

  • 1CSM Corona Brașov2,52 2,60kurz roste+3,2 %
  • 2CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,44 1,41kurz klesá−2,4 %