Pređi na sadržaj

Pobednik (uklj. produžetke)

Pobednik (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,4%2,601,4191,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +5,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5Isplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,7%1,801,8791,7%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,5%1,861,8091,5%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Konačan ishod (regularno vreme)

Konačan ishod (regularno vreme): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona BrașovX · Nerešeno2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 88,8%2,8112,51,4588,8%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Konačan ishod · 1. poluvreme

Konačan ishod · 1. poluvreme: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona BrașovX · Nerešeno2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,5%2,3518,01,5488,5%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Pobednik · 1. četvrtina

Pobednik · 1. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,5%2,081,5789,5%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Pobednik · 2. četvrtina

Pobednik · 2. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2%2,051,5889,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Pobednik · 3. četvrtina

Pobednik · 3. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%2,061,5889,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Pobednik · 4. četvrtina

Pobednik · 4. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,3%1,991,6289,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4%1,392,6791,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,402,6291,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,422,5591,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,422,5591,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,1%1,462,4291,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2%1,512,3091,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,6%1,572,2091,6%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 90,6%1,632,0490,6%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 90,9%1,711,9490,9%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,1%1,761,8991,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,4%1,951,7291,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 179,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 179,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1%2,021,6691,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 180,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 180,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2%2,121,6091,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 181,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 181,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,1%2,251,5391,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 182,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 182,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,1%2,371,4891,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 183,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 183,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%2,521,4391,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 184,5 (uklj. produžetke)

Ukupno više/manje 184,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%2,651,3991,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 43,5 · 1. četvrtina

Ukupno više/manje 43,5 · 1. četvrtina: prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,3%1,711,8789,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 44,5 · 1. četvrtina

Ukupno više/manje 44,5 · 1. četvrtina: prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,5%1,821,7689,5%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 43,5 · 2. četvrtina

Ukupno više/manje 43,5 · 2. četvrtina: prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,3%1,711,8789,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 43,5 · 3. četvrtina

Ukupno više/manje 43,5 · 3. četvrtina: prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2%1,811,7689,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 43,5 · 4. četvrtina

Ukupno više/manje 43,5 · 4. četvrtina: prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2%1,751,8289,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Ukupno više/manje 44,5 · 4. četvrtina

Ukupno više/manje 44,5 · 4. četvrtina: prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,1%1,851,7289,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke)

Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%1,542,1389,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Domaćin više/manje 84,5 (uklj. produžetke)

Domaćin više/manje 84,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,1%1,572,0689,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Domaćin više/manje 85,5 (uklj. produžetke)

Domaćin više/manje 85,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2%1,681,9089,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Domaćin više/manje 86,5 (uklj. produžetke)

Domaćin više/manje 86,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,5%1,811,7789,5%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Domaćin više/manje 87,5 (uklj. produžetke)

Domaćin više/manje 87,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%1,951,6589,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Domaćin više/manje 88,5 (uklj. produžetke)

Domaćin više/manje 88,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%2,111,5589,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 87,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 87,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2%1,522,1689,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 88,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 88,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89%1,522,1589%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 89,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 89,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,3%1,621,9989,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 90,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 90,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2%1,731,8489,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 91,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 91,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%1,861,7289,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 92,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 92,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%2,011,6189,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Gost više/manje 93,5 (uklj. produžetke)

Gost više/manje 93,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opkladeVišeManjeIsplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4%2,151,5389,4%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +1,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +1,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Isplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90%2,321,4790%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +2,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5Isplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1%2,171,5791,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +3,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5Isplativost
Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 90,9%2,071,6290,9%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +4,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,5Isplativost
Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 90,8%1,911,7390,8%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +6,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5Isplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3%1,691,9891,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +7,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −7,5Isplativost
Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3%1,582,1691,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +8,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −8,5Isplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90%1,432,4390%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke)

Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke): prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +9,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −9,5Isplativost
Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,9%1,771,9191,9%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +0,5 · 1. poluvreme

Hendikep (spread) +0,5 · 1. poluvreme: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,3%1,971,7091,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +1,5 · 1. poluvreme

Hendikep (spread) +1,5 · 1. poluvreme: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91%1,971,6991%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +2,5 · 1. poluvreme

Hendikep (spread) +2,5 · 1. poluvreme: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +2,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,821,8391,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +3,5 · 1. poluvreme

Hendikep (spread) +3,5 · 1. poluvreme: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +3,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,3%1,682,0091,3%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +0,5 · 1. četvrtina

Hendikep (spread) +0,5 · 1. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,851,8091,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +1,5 · 1. četvrtina

Hendikep (spread) +1,5 · 1. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,851,8091,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +0,5 · 4. četvrtina

Hendikep (spread) +0,5 · 4. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2%1,851,8091,2%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Hendikep (spread) +1,5 · 4. četvrtina

Hendikep (spread) +1,5 · 4. četvrtina: prosečne kvote
Tip opklade1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5Isplativost
Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,1%1,751,9091,1%
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.

Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)

Do početka utakmice · Prosečna kvota 7 kladionica.

  • 1CSM Corona Brașov2,52 2,60kvota porasla+3,2%
  • 2CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,44 1,41kvota pala−2,4%