Siirry sisältöön

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %2,601,4191,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +5,52 · CS Vâlcea 1924 −5,5Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,801,8791,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,861,8091,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona BrașovX · Tasapeli2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,8 %2,8112,51,4588,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona BrașovX · Tasapeli2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,5 %2,3518,01,5488,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 1. neljännes

Voittaja · 1. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,5 %2,081,5789,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 2. neljännes

Voittaja · 2. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %2,051,5889,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 3. neljännes

Voittaja · 3. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %2,061,5889,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja · 4. neljännes

Voittaja · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov2 · CS Vâlcea 1924Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,3 %1,991,6289,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,392,6791,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,402,6291,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,422,5591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,422,5591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,462,4291,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,512,3091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,572,2091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 %1,632,0490,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,711,9490,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,761,8991,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,951,7291,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,021,6691,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %2,121,6091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,251,5391,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,371,4891,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %2,521,4391,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 184,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 184,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %2,651,3991,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 43,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 43,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,3 %1,711,8789,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 44,5 · 1. neljännes

Yli/Alle 44,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,5 %1,821,7689,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 43,5 · 2. neljännes

Yli/Alle 43,5 · 2. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,3 %1,711,8789,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 43,5 · 3. neljännes

Yli/Alle 43,5 · 3. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,811,7689,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 43,5 · 4. neljännes

Yli/Alle 43,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,751,8289,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 44,5 · 4. neljännes

Yli/Alle 44,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,1 %1,851,7289,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %1,542,1389,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,1 %1,572,0689,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,681,9089,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,5 %1,811,7789,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %1,951,6589,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %2,111,5589,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,522,1689,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89 %1,522,1589 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,3 %1,621,9989,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %1,731,8489,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 91,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 91,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %1,861,7289,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 92,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 92,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %2,011,6189,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 93,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 93,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,4 %2,151,5389,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 −1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %2,321,4790 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +2,52 · CS Vâlcea 1924 −2,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,171,5791,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +3,52 · CS Vâlcea 1924 −3,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %2,071,6290,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +4,52 · CS Vâlcea 1924 −4,5Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 %1,911,7390,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +6,52 · CS Vâlcea 1924 −6,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,691,9891,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +7,52 · CS Vâlcea 1924 −7,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,582,1691,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +8,52 · CS Vâlcea 1924 −8,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,432,4390 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +9,52 · CS Vâlcea 1924 −9,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,771,9191,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 −0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,971,7091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 −1,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 %1,971,6991 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +2,52 · CS Vâlcea 1924 −2,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,821,8391,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +3,52 · CS Vâlcea 1924 −3,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 %1,682,0091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 · 1. neljännes

Pistetasoitus +0,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 −0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,851,8091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 1. neljännes

Pistetasoitus +1,5 · 1. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 −1,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,851,8091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 · 4. neljännes

Pistetasoitus +0,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +0,52 · CS Vâlcea 1924 −0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,851,8091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 4. neljännes

Pistetasoitus +1,5 · 4. neljännes: keskikertoimet
Vetokohde1 · CSM Corona Brașov +1,52 · CS Vâlcea 1924 −1,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,751,9091,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)

Ottelun alkuun asti · 7 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1CSM Corona Brașov2,52 2,60kerroin noussut+3,2 %
  • 2CS Vâlcea 19241,44 1,41kerroin laskenut−2,4 %