CSM Corona Brașov – CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea: odds
CSM Corona Brașov 80, CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea 81
P1 23–20P2 26–22P3 12–27P4 19–12Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,60 | 1,41 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +5,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,86 | 1,80 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | X · Oavgjort | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 88,8 % | 2,81 | 12,5 | 1,45 | 88,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | X · Oavgjort | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,5 % | 2,35 | 18,0 | 1,54 | 88,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 2,08 | 1,57 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 2:a perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 2,05 | 1,58 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 3:e perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 2,06 | 1,58 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,99 | 1,62 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,39 | 2,67 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,42 | 2,55 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,42 | 2,55 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,46 | 2,42 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,51 | 2,30 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,57 | 2,20 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,63 | 2,04 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,71 | 1,94 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,76 | 1,89 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,95 | 1,72 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,02 | 1,66 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,12 | 1,60 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 181,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,25 | 1,53 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 182,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,37 | 1,48 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 183,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,52 | 1,43 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 184,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,65 | 1,39 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 43,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,71 | 1,87 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 44,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,82 | 1,76 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 43,5 · 2:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,71 | 1,87 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 43,5 · 3:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,81 | 1,76 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 43,5 · 4:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,75 | 1,82 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 44,5 · 4:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,85 | 1,72 | 89,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,54 | 2,13 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,57 | 2,06 | 89,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,68 | 1,90 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,81 | 1,77 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,95 | 1,65 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 88,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 2,11 | 1,55 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,52 | 2,16 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 88,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89 % | 1,52 | 2,15 | 89 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 89,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,62 | 1,99 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 90,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,73 | 1,84 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 91,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,86 | 1,72 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 92,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 2,01 | 1,61 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 93,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 2,15 | 1,53 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +1,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,32 | 1,47 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +2,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,17 | 1,57 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +3,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,07 | 1,62 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +4,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,91 | 1,73 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +6,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,69 | 1,98 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +7,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,58 | 2,16 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +8,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,43 | 2,43 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +9,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,77 | 1,91 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +0,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,97 | 1,70 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +1,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,97 | 1,69 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +2,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +3,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +0,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +1,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +0,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CSM Corona Brașov +1,5 | 2 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 7 spelbolag.
- 1CSM Corona Brașov2,52 2,60+3,2 %
- 2CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,44 1,41−2,4 %