Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea2 · Argeș PiteștiVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,442,5191,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,52 · Argeș Pitești +4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,422,5591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,522,2791 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,582,1591,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,642,0591,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,711,9591,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,781,8791,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,951,7191,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,051,6491,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,151,5891,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,271,5391,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,521,4391,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,651,3991,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,52 · Argeș Pitești +6,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,071,6290,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,52 · Argeș Pitești +5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,951,7291,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,52 · Argeș Pitești +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,672,0291,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,52 · Argeș Pitești +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,592,1591,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,52 · Argeș Pitești +3,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,971,7091,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,52 · Argeș Pitești +2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,52 · Argeș Pitești +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,682,0091,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,52 · Argeș Pitești +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 4 sázkových kanceláří.

  • 1CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,43 1,44kurz roste+0,3 %
  • 2Argeș Pitești2,58 2,51kurz klesá−2,9 %