Cote CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea – Argeș Pitești
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | 2 · Argeș Pitești | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,44 | 2,51 | 91,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,5 | 2 · Argeș Pitești +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 167,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,42 | 2,55 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 168,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 169,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91 % | 1,52 | 2,27 | 91 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 170,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,58 | 2,15 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,64 | 2,05 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,78 | 1,87 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,95 | 1,71 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 2,05 | 1,64 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 2,15 | 1,58 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,27 | 1,53 | 91,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 179,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 180,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,52 | 1,43 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 181,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,65 | 1,39 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5 | 2 · Argeș Pitești +6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,9 % | 2,07 | 1,62 | 90,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5 | 2 · Argeș Pitești +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,95 | 1,72 | 91,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,67 | 2,02 | 91,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,97 | 1,70 | 91,3 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −1,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
De la primele cote · Cota medie de la 4 case de pariuri.
- 1CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,43 1,44+0,3 %
- 2Argeș Pitești2,58 2,51−2,9 %