CS Vâlcea 1924 – Argeș Pitești: kertoimet
Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 | 2 · Argeș Pitești | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,44 | 2,51 | 91,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −4,5 | 2 · Argeș Pitești +4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,42 | 2,55 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 1,52 | 2,27 | 91 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,58 | 2,15 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,64 | 2,05 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,78 | 1,87 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,95 | 1,71 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 2,05 | 1,64 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 2,15 | 1,58 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 2,27 | 1,53 | 91,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,52 | 1,43 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,65 | 1,39 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −6,5 | 2 · Argeș Pitești +6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 2,07 | 1,62 | 90,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −5,5 | 2 · Argeș Pitești +5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,95 | 1,72 | 91,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,67 | 2,02 | 91,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,97 | 1,70 | 91,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,82 | 1,83 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · CS Vâlcea 1924 −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)
Kertoimien avautumisesta · 4 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1CS Vâlcea 19241,43 1,44+0,3 %
- 2Argeș Pitești2,58 2,51−2,9 %