CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea – Argeș Pitești: kursy
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | 2 · Argeș Pitești | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,44 | 2,51 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,5 | 2 · Argeș Pitești +4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 174,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 167,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,42 | 2,55 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 168,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,47 | 2,40 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 169,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91% | 1,52 | 2,27 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 170,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,58 | 2,15 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 171,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,64 | 2,05 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 172,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,71 | 1,95 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 173,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,78 | 1,87 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 175,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,95 | 1,71 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 176,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,05 | 1,64 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 177,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,15 | 1,58 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 178,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,27 | 1,53 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 179,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,40 | 1,47 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 180,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,52 | 1,43 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 181,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,65 | 1,39 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5 | 2 · Argeș Pitești +6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 2,07 | 1,62 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5 | 2 · Argeș Pitești +5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,95 | 1,72 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,67 | 2,02 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,59 | 2,15 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | 2 · Argeș Pitești +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,97 | 1,70 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −2,5 | 2 · Argeș Pitești +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,82 | 1,83 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,68 | 2,00 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1,5 · 1. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −1,5 | 2 · Argeș Pitești +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 4 bukmacherów.
- 1CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,43 1,44+0,3%
- 2Argeș Pitești2,58 2,51−2,9%