Gloria Bistrița – Cetatea 1932 Suceava: kursy i typy, sobota 7.11.2026, 10:00
Gloria Bistrița – Cetatea 1932 Suceava,sob. 7 lis10:00
Kto wygra · według średnich kursów8 bukmacherów
- 35% Gloria Bistrița
- 29% Remis
- 36% Cetatea 1932 Suceava
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | XX · Remis | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,63 | 3,15 | 2,60 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,92 | 1,77 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,71 | 2,00 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,87 | 1,83 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,59 | 2,15 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | XX · Remis | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,8% | 3,20 | 2,12 | 3,15 | 90,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | XX · Remis | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 2,92 | 2,42 | 2,90 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93% | 1,44 | 1,32 | 1,43 | 93% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,04 | 8,20 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
Powyżej/poniżej 1,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 1,15 | 4,15 | 90% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,28 | 3,25 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
Powyżej/poniżej 1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,33 | 2,82 | 90,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,44 | 2,48 | 91,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,68 | 2,03 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 2,17 | 1,59 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,9% | 2,57 | 1,40 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
Powyżej/poniżej 3,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 2,87 | 1,33 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 3,20 | 1,29 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 6,10 | 1,09 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
Powyżej/poniżej 5,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 12,0 | 1,02 | 94% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,39 | 2,75 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,75 | 1,39 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 6,60 | 1,07 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,6% | 18,0 | 1,01 | 95,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,24 | 3,60 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,12 | 1,63 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 4,50 | 1,16 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 11,0 | 1,03 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,30 | 3,20 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,42 | 1,49 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 5,50 | 1,11 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,1% | 14,0 | 1,02 | 95,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,29 | 3,25 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,40 | 1,50 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 5,40 | 1,11 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
Powyżej/poniżej – goście 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,1% | 14,0 | 1,02 | 95,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,3% | 4,00 | 1,15 | 89,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,8% | 2,95 | 1,29 | 89,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 2,55 | 1,44 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,20 | 1,57 | 91,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,46 | 2,50 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
Handicap azjatycki +0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,8% | 1,30 | 2,90 | 89,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
Handicap azjatycki +1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 1,16 | 3,90 | 89,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,13 | 4,90 | 91,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
Handicap azjatycki +2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 1,02 | 11,0 | 93,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 8,60 | 1,03 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 3,05 | 1,30 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,31 | 3,00 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,03 | 8,50 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 7,10 | 1,05 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,80 | 1,35 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,36 | 2,77 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,05 | 7,00 | 91,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 63,8% | 8,50 | 7,60 | 11,0 | 25,0 | 65,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 7,70 | 5,55 | 8,60 | 19,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 11,0 | 8,70 | 11,0 | 29,0 | 75,0 | 150,0 | 200,0 | 25,0 | 19,0 | 29,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 70,0 | 55,0 | 75,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 150,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 78,9% | 4,20 | 12,0 | 29,0 | 5,90 | 4,75 | 5,80 | 29,0 | 12,0 | 4,15 | 78,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 8 bukmacherów.
- Gloria Bistrița2,65 → 2,63−0,6%
- Remis3,15 → 3,15Bez zmian
- Cetatea 1932 Suceava2,55 → 2,60+2%
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychKursy wskazują na wyrównany mecz: Gloria Bistrița 35%, Cetatea 1932 Suceava 36%. Remis: 29%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (8 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- sob. 7 lis · 10:00
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.