CS Afumați – ACS FC Bacău: kursy i typy, sobota 7.11.2026, 10:00
CS Afumați – ACS FC Bacău,sob. 7 lis10:00
Kto wygra · według średnich kursów9 bukmacherów
- 38% CS Afumați
- 29% Remis
- 33% ACS FC Bacău
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | XX · Remis | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,9% | 2,42 | 3,15 | 2,80 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,78 | 1,91 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,61 | 2,15 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,72 | 1,97 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,7% | 2,03 | 1,67 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
Wynik meczu · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | XX · Remis | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,90 | 2,25 | 3,25 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
Wynik meczu · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | XX · Remis | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,72 | 2,52 | 2,95 | 90,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,37 | 1,31 | 1,47 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,03 | 9,10 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 1,23 | 3,65 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
Powyżej/poniżej 1,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,27 | 3,20 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,34 | 2,79 | 90,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
Powyżej/poniżej 2,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,56 | 2,23 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
Powyżej/poniżej 2,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,98 | 1,73 | 92,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,28 | 1,52 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
Powyżej/poniżej 3,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,53 | 1,42 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,85 | 1,36 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
Powyżej/poniżej 3,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,5% | 3,35 | 1,24 | 90,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 5,25 | 1,12 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
Powyżej/poniżej 5,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,3% | 9,90 | 1,03 | 93,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
Powyżej/poniżej 6,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 96,4% | 21,0 | 1,01 | 96,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,33 | 3,05 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,56 | 1,44 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 5,90 | 1,09 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95% | 16,0 | 1,01 | 95% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,95 | 1,75 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 4,00 | 1,20 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 8,90 | 1,04 | 93,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 96,6% | 22,0 | 1,01 | 96,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,23 | 3,70 | 92,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 2,12 | 1,63 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 4,60 | 1,15 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 11,0 | 1,03 | 94,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
Powyżej/poniżej – goście 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,27 | 3,35 | 92,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
Powyżej/poniżej – goście 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,32 | 1,54 | 92,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
Powyżej/poniżej – goście 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 5,20 | 1,12 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
Powyżej/poniżej – goście 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 13,0 | 1,02 | 94,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
Handicap azjatycki −2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 9,10 | 1,03 | 92,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
Handicap azjatycki −1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92% | 4,45 | 1,16 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
Handicap azjatycki −1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 3,50 | 1,20 | 89,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
Handicap azjatycki −0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,2% | 2,72 | 1,35 | 90,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
Handicap azjatycki −0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,9% | 2,35 | 1,51 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
Handicap azjatycki +0,25: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,50 | 2,32 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
Handicap azjatycki +0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,40 | 2,70 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
Handicap azjatycki +0,75: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 1,26 | 3,15 | 90% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
Handicap azjatycki +1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,4% | 1,14 | 4,15 | 89,4% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
Handicap azjatycki +1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,12 | 5,20 | 92,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 7,40 | 1,04 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,77 | 1,36 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,29 | 3,10 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 1,03 | 8,50 | 91,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,9% | 6,40 | 1,06 | 90,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,62 | 1,40 | 91,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,34 | 2,85 | 91,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · CS Afumați | 22 · ACS FC Bacău | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,5% | 1,05 | 7,10 | 91,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 62,8% | 9,50 | 8,90 | 13,0 | 28,0 | 70,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 8,10 | 5,60 | 9,00 | 19,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 11,0 | 8,20 | 9,80 | 27,0 | 70,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 22,0 | 16,0 | 24,0 | 45,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 60,0 | 45,0 | 60,0 | 100,0 | 150,0 | 225,0 | 125,0 | 100,0 | 125,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 62,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 79,1% | 3,80 | 11,0 | 29,0 | 5,80 | 5,10 | 6,40 | 26,0 | 12,0 | 4,35 | 79,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 9 bukmacherów.
- CS Afumați2,42 → 2,42Bez zmian
- Remis3,15 → 3,15Bez zmian
- ACS FC Bacău2,80 → 2,80Bez zmian
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest CS Afumați z szansą na wygraną 38%. Remis: 29%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (9 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- sob. 7 lis · 10:00
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.