Gloria Bistrița – Cetatea 1932 Suceava: kurzy a tipy, sobota 7. 11. 2026 10:00
Gloria Bistrița – Cetatea 1932 Suceava,so 7. 11.10:00
Kto vyhrá · podľa kurzov8 stávkových kancelárií
- 35 % Gloria Bistrița
- 29 % Remíza
- 36 % Cetatea 1932 Suceava
Porovnanie kurzov
Výsledok zápasu: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | XX · Remíza | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 2,62 | 3,15 | 2,58 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,92 | 1,77 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,87 | 1,83 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | XX · Remíza | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 3,20 | 2,12 | 3,15 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | XX · Remíza | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 2,92 | 2,42 | 2,90 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca
Dvojitá šanca: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,43 | 1,31 | 1,41 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5
Viac/menej 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,04 | 8,20 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,25
Viac/menej 1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 1,15 | 4,15 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
Viac/menej 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,28 | 3,25 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
Viac/menej 1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 % | 1,33 | 2,82 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
Viac/menej 2: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,44 | 2,48 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
Viac/menej 2,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,68 | 2,03 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
Viac/menej 2,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 2,17 | 1,59 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
Viac/menej 3: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 2,57 | 1,40 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
Viac/menej 3,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 2,87 | 1,33 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
Viac/menej 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
Viac/menej 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 6,10 | 1,09 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
Viac/menej 5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,75 | 1,39 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 6,60 | 1,07 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,24 | 3,60 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 4,50 | 1,16 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5
Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,30 | 3,20 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5
Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 2,42 | 1,49 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5
Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 5,50 | 1,11 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 3,5
Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5
Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,29 | 3,25 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5
Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5
Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 5,40 | 1,11 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 3,5
Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
Ázijský handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 % | 4,00 | 1,15 | 89,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75
Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 % | 2,95 | 1,29 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 2,55 | 1,44 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 2,20 | 1,57 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75
Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 % | 1,30 | 2,90 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1
Ázijský handicap +1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 % | 1,16 | 3,90 | 89,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,13 | 4,90 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 % | 8,60 | 1,03 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 3,05 | 1,30 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,31 | 3,00 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,03 | 8,50 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 7,10 | 1,05 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 2,80 | 1,35 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,36 | 2,77 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 1,05 | 7,00 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 7:07:0 | 7:17:1 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 63,8 % | 8,50 | 7,60 | 11,0 | 25,0 | 65,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 7,70 | 5,55 | 8,60 | 19,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 11,0 | 8,70 | 11,0 | 29,0 | 75,0 | 150,0 | 200,0 | 25,0 | 19,0 | 29,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 70,0 | 55,0 | 75,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 150,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Polčas/konečný výsledok
Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 1/11/1 · Domáci/domáci | 1/X1/X · Domáci/remíza | 1/21/2 · Domáci/hostia | X/1X/1 · Remíza/domáci | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hostia | 2/12/1 · Hostia/domáci | 2/X2/X · Hostia/remíza | 2/22/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 78,9 % | 4,20 | 12,0 | 29,0 | 5,90 | 4,75 | 5,80 | 29,0 | 12,0 | 4,15 | 78,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · 1X2
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 8 stávkových kancelárií.
- Gloria Bistrița2,65 → 2,62−1,1 %
- Remíza3,15 → 3,15Bez zmeny
- Cetatea 1932 Suceava2,55 → 2,58+1,4 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov to bude vyrovnaný zápas: Gloria Bistrița 35 %, Cetatea 1932 Suceava 36 %. Remíza: 29 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (8 stávkových kancelárií).
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.