Concordia Chiajna – ASA Târgu Mureș: kurzy a tipy, sobota 7. 11. 2026 10:00
Concordia Chiajna – ASA Târgu Mureș,so 7. 11.10:00
Kto vyhrá · podľa kurzov9 stávkových kancelárií
- 54 % Concordia Chiajna
- 25 % Remíza
- 21 % ASA Târgu Mureș
Porovnanie kurzov
Výsledok zápasu: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | XX · Remíza | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,70 | 3,70 | 4,40 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 1,63 | 2,10 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,1 % | 1,27 | 3,10 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | XX · Remíza | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 2,17 | 2,40 | 4,50 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | XX · Remíza | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 2,02 | 2,70 | 4,20 | 90,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca
Dvojitá šanca: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,17 | 1,24 | 2,01 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5
Viac/menej 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
Viac/menej 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,19 | 4,15 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
Viac/menej 1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 1,21 | 3,65 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
Viac/menej 2: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 % | 1,25 | 3,22 | 90,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
Viac/menej 2,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,44 | 2,48 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
Viac/menej 2,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,79 | 1,91 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
Viac/menej 3: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 2,03 | 1,68 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
Viac/menej 3,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 2,28 | 1,53 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
Viac/menej 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 2,52 | 1,45 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,75
Viac/menej 3,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 % | 2,92 | 1,32 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
Viac/menej 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
Viac/menej 5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 8,20 | 1,05 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5
Viac/menej 6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,28 | 3,30 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 2,33 | 1,53 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 5,15 | 1,12 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,17 | 4,30 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 7,90 | 1,06 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 2. polčas
Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5
Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,11 | 5,40 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5
Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5
Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 3,5
Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 6,10 | 1,10 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 4,5
Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5
Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,42 | 2,62 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5
Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5
Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 3,5
Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,75
Ázijský handicap −1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,6 % | 3,10 | 1,26 | 89,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,25
Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 2,37 | 1,47 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
Ázijský handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 2,11 | 1,61 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,44 | 2,45 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 % | 1,20 | 3,50 | 89,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,19 | 4,10 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,04 | 8,40 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 5,00 | 1,11 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 2,07 | 1,63 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 % | 1,17 | 4,20 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,01 | 13,0 | 93,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 4,25 | 1,16 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 1,97 | 1,70 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,19 | 3,90 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Concordia Chiajna | 22 · ASA Târgu Mureș | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 63,6 % | 12,0 | 13,0 | 24,0 | 60,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 7,50 | 6,50 | 13,0 | 34,0 | 90,0 | 175,0 | 225,0 | 7,80 | 7,20 | 11,0 | 36,0 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 12,0 | 11,0 | 19,0 | 45,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 25,0 | 22,0 | 40,0 | 85,0 | 150,0 | 225,0 | 60,0 | 55,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 125,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 63,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Polčas/konečný výsledok
Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 1/11/1 · Domáci/domáci | 1/X1/X · Domáci/remíza | 1/21/2 · Domáci/hostia | X/1X/1 · Remíza/domáci | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hostia | 2/12/1 · Hostia/domáci | 2/X2/X · Hostia/remíza | 2/22/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 80 % | 2,55 | 13,0 | 40,0 | 4,70 | 5,85 | 9,20 | 21,0 | 14,0 | 6,90 | 80 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · 1X2
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.
- Concordia Chiajna1,65 → 1,70+3 %
- Remíza3,60 → 3,70+2,8 %
- ASA Târgu Mureș4,90 → 4,40−10,2 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Concordia Chiajna, so šancou na výhru 54 %. Remíza: 25 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (9 stávkových kancelárií).
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.