Gloria Bistrița – Cetatea 1932 Suceava: odds och speltips, lördag 7 nov. 2026 kl. 10:00
Gloria Bistrița – Cetatea 1932 Suceava,lör 7 nov.10:00
Vem vinner · enligt oddsen8 spelbolag
- 35 % Gloria Bistrița
- 29 % Oavgjort
- 36 % Cetatea 1932 Suceava
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | XX · Oavgjort | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,62 | 3,15 | 2,58 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,92 | 1,77 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,87 | 1,83 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
Matchresultat · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | XX · Oavgjort | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 3,20 | 2,12 | 3,15 | 90,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
Matchresultat · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | XX · Oavgjort | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,92 | 2,42 | 2,90 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,43 | 1,31 | 1,41 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,04 | 8,20 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25
Över/Under 1,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,15 | 4,15 | 90 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,28 | 3,25 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
Över/Under 1,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,33 | 2,82 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,44 | 2,48 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
Över/Under 2,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,68 | 2,03 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
Över/Under 2,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,17 | 1,59 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,57 | 1,40 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
Över/Under 3,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,87 | 1,33 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 6,10 | 1,09 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
Över/Under 5,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,75 | 1,39 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,60 | 1,07 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,24 | 3,60 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 4,50 | 1,16 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
Hemmalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,30 | 3,20 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
Hemmalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,42 | 1,49 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
Hemmalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 5,50 | 1,11 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
Hemmalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
Bortalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,29 | 3,25 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
Bortalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
Bortalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 5,40 | 1,11 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
Bortalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
Asiatiskt handikapp −1,5: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
Asiatiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 4,00 | 1,15 | 89,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
Asiatiskt handikapp −0,75: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 2,95 | 1,29 | 89,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5
Asiatiskt handikapp −0,5: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,55 | 1,44 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
Asiatiskt handikapp −0,25: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,20 | 1,57 | 91,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
Asiatiskt handikapp +0,5: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75
Asiatiskt handikapp +0,75: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,30 | 2,90 | 89,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1
Asiatiskt handikapp +1: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,16 | 3,90 | 89,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
Asiatiskt handikapp +1,5: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,13 | 4,90 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5
Asiatiskt handikapp +2,5: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 8,60 | 1,03 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 3,05 | 1,30 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,31 | 3,00 | 91,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,03 | 8,50 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 7,10 | 1,05 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,80 | 1,35 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,36 | 2,77 | 91,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Gloria Bistrița | 22 · Cetatea 1932 Suceava | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,05 | 7,00 | 91,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
Rätt resultat: snittodds| Speltyp | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 0-60-6 | 0-70-7 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 1-71-7 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 3-63-6 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | 7-07-0 | 7-17-1 | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 63,8 % | 8,50 | 7,60 | 11,0 | 25,0 | 65,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 7,70 | 5,55 | 8,60 | 19,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 11,0 | 8,70 | 11,0 | 29,0 | 75,0 | 150,0 | 200,0 | 25,0 | 19,0 | 29,0 | 55,0 | 125,0 | 200,0 | 225,0 | 70,0 | 55,0 | 75,0 | 125,0 | 175,0 | 225,0 | 150,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
Halvtid/fulltid: snittodds| Speltyp | 1/11/1 · Hemma/Hemma | 1/X1/X · Hemma/Oavgjort | 1/21/2 · Hemma/Borta | X/1X/1 · Oavgjort/Hemma | X/XX/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2X/2 · Oavgjort/Borta | 2/12/1 · Borta/Hemma | 2/X2/X · Borta/Oavgjort | 2/22/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 78,9 % | 4,20 | 12,0 | 29,0 | 5,90 | 4,75 | 5,80 | 29,0 | 12,0 | 4,15 | 78,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 8 spelbolag.
- Gloria Bistrița2,65 → 2,62−1,1 %
- Oavgjort3,15 → 3,15Oförändrat
- Cetatea 1932 Suceava2,55 → 2,58+1,4 %
Inför matchen
Från vår dataOddsen pekar på en jämn match: Gloria Bistrița 35 %, Cetatea 1932 Suceava 36 %. Oavgjort: 29 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (8 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- lör 7 nov. · 10:00
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.