CS Universitatea Cluj – Dinamo Bukurešť: kurzy
Výsledek zápasu
| Typ sázky | 1 · CS Universitatea Cluj | X · Remíza | 2 · Dinamo Bukurešť | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,7 % | 16,5 | 19,25 | 1,01 | 90,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 55,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +8,5
| Typ sázky | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bukurešť | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,93 | 1,77 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · CS Universitatea Cluj | X · Remíza | 2 · Dinamo Bukurešť | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 8,10 | 13,5 | 1,10 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Sázka bez remízy
| Typ sázky | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bukurešť | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 11,5 | 1,01 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 52,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 1,80 | 1,91 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 53,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,67 | 2,07 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 54,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 % | 1,76 | 1,91 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 56,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,96 | 1,74 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 57,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 58,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,07 | 1,60 | 90,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 26,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,79 | 1,92 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 27,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,92 | 1,79 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 22,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 31,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,82 | 1,88 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +7,5
| Typ sázky | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bukurešť | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,27 | 1,54 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +9,5
| Typ sázky | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bukurešť | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,70 | 2,02 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Lichý/sudý
| Typ sázky | Lichý | Sudý | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 1,90 | 1,91 | 95,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · 1X2
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.
- 1CS Universitatea Cluj25,0 16,5−34 %
- XRemíza30,0 19,25−35,8 %
- 2Dinamo Bukurešť1,02 1,01−1 %