Kvote CS Universitatea Cluj – CS Dinamo București
Konačan ishod
| Tip opklade | 1 · CS Universitatea Cluj | X · Nerešeno | 2 · CS Dinamo București | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota10 kladionica · Isplativost 90,7% | 16,5 | 19,25 | 1,01 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 55,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 92,7% | 1,83 | 1,88 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Azijski hendikep +8,5
| Tip opklade | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · CS Dinamo București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 92,4% | 1,93 | 1,77 | 92,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CS Universitatea Cluj | X · Nerešeno | 2 · CS Dinamo București | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 8,10 | 13,5 | 1,10 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ishod bez nerešenog
| Tip opklade | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · CS Dinamo București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,8% | 11,5 | 1,01 | 92,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 52,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,7% | 1,80 | 1,91 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 53,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,4% | 1,67 | 2,07 | 92,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 54,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,76 | 1,91 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 56,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 92,3% | 1,96 | 1,74 | 92,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 57,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,9% | 1,90 | 1,78 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 58,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 90,2% | 2,07 | 1,60 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 26,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,79 | 1,92 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 27,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,92 | 1,79 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 22,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,9% | 1,75 | 1,98 | 92,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 31,5
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,5% | 1,82 | 1,88 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Azijski hendikep +7,5
| Tip opklade | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · CS Dinamo București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,8% | 2,27 | 1,54 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Azijski hendikep +9,5
| Tip opklade | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · CS Dinamo București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,70 | 2,02 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Par/Nepar
| Tip opklade | Nepar | Par | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 95,2% | 1,90 | 1,91 | 95,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · 1X2
Do početka utakmice · Prosečna kvota 10 kladionica.
- 1CS Universitatea Cluj25,0 16,5−34%
- XNerešeno30,0 19,25−35,8%
- 2CS Dinamo București1,02 1,01−1%