CS Universitatea Cluj – Dinamo Bucuresti: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · CS Universitatea Cluj | X · Oavgjort | 2 · Dinamo Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 16,5 | 19,25 | 1,01 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 55,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +8,5
| Speltyp | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,93 | 1,77 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Universitatea Cluj | X · Oavgjort | 2 · Dinamo Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 8,10 | 13,5 | 1,10 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 11,5 | 1,01 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 52,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,80 | 1,91 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 53,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,67 | 2,07 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 54,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,76 | 1,91 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,96 | 1,74 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,07 | 1,60 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 26,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,79 | 1,92 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 27,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,92 | 1,79 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 22,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,75 | 1,98 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 31,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,82 | 1,88 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +7,5
| Speltyp | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,27 | 1,54 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +9,5
| Speltyp | 1 · CS Universitatea Cluj | 2 · Dinamo Bucuresti | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,70 | 2,02 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Udda/Jämnt
| Speltyp | Udda | Jämnt | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,2 % | 1,90 | 1,91 | 95,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 10 spelbolag.
- 1CS Universitatea Cluj25,0 16,5−34 %
- XOavgjort30,0 19,25−35,8 %
- 2Dinamo Bucuresti1,02 1,01−1 %