Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť2 · CSM Corona BrașovVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,592,1792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −3,52 · CSM Corona Brașov +3,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,841,8191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,831,8491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua BukurešťX · Remíza2 · CSM Corona BrașovVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,6613,02,3089,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua BukurešťX · Remíza2 · CSM Corona BrașovVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,7 %1,6719,02,1088,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,472,4591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,502,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,751,9391,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,911,7791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,501,4792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 81,5 · 1. poločas

Více/méně 81,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 82,5 · 1. poločas

Více/méně 82,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 83,5 · 1. poločas

Více/méně 83,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,851,7589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,801,8090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,851,7589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %1,602,0088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −8,52 · CSM Corona Brașov +8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,701,3790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −7,52 · CSM Corona Brașov +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,651,4091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −6,52 · CSM Corona Brașov +6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −5,52 · CSM Corona Brașov +5,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −4,52 · CSM Corona Brașov +4,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,901,7891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −2,52 · CSM Corona Brașov +2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,801,8892,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −1,52 · CSM Corona Brașov +1,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,891,7991,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť +1,52 · CSM Corona Brașov −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,502,2590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť +2,52 · CSM Corona Brașov −2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť +3,52 · CSM Corona Brașov −3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť +4,52 · CSM Corona Brașov −4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −3,52 · CSM Corona Brașov +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −2,52 · CSM Corona Brașov +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −1,52 · CSM Corona Brașov +1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť −0,52 · CSM Corona Brașov +0,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť +0,52 · CSM Corona Brașov −0,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Steaua Bukurešť +1,52 · CSM Corona Brașov −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 6 sázkových kanceláří.

  • 1Steaua Bukurešť1,80 1,59kurz klesá−11,4 %
  • 2CSM Corona Brașov1,87 2,17kurz roste+16,3 %