Kvote Steaua CSM București – CSM Corona Brașov
Steaua CSM București 94, CSM Corona Brașov 89
1. četv. 29–292. četv. 17–173. četv. 24–174. četv. 24–26Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București | 2 · CSM Corona Brașov | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 92% | 1,59 | 2,17 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −3,5 | 2 · CSM Corona Brașov +3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,84 | 1,81 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,83 | 1,84 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București | X · Nerešeno | 2 · CSM Corona Brașov | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 89,8% | 1,66 | 13,0 | 2,30 | 89,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București | X · Nerešeno | 2 · CSM Corona Brașov | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,7% | 1,67 | 19,0 | 2,10 | 88,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 162,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,9% | 1,47 | 2,45 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 163,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,50 | 2,35 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 164,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,8% | 1,55 | 2,25 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 165,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 166,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,9% | 1,70 | 2,00 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,8% | 1,75 | 1,93 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,9% | 1,91 | 1,77 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,8% | 2,25 | 1,55 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,35 | 1,50 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 2,50 | 1,47 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 81,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 82,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 83,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 84,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 85,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 86,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 84,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 85,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 86,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 87,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 40,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 41,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 42,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 43,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 80,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 81,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 84,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 85,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 86,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 40,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,9% | 1,60 | 2,00 | 88,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 41,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 42,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −8,5 | 2 · CSM Corona Brașov +8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,70 | 1,37 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −7,5 | 2 · CSM Corona Brașov +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,65 | 1,40 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −6,5 | 2 · CSM Corona Brașov +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 2,40 | 1,47 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −5,5 | 2 · CSM Corona Brașov +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −4,5 | 2 · CSM Corona Brașov +4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,9% | 1,90 | 1,78 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −2,5 | 2 · CSM Corona Brașov +2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92,2% | 1,80 | 1,88 | 92,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −1,5 | 2 · CSM Corona Brașov +1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,9% | 1,89 | 1,79 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București +1,5 | 2 · CSM Corona Brașov −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,50 | 2,25 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București +2,5 | 2 · CSM Corona Brașov −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,47 | 2,40 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București +3,5 | 2 · CSM Corona Brașov −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București +4,5 | 2 · CSM Corona Brașov −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,47 | 2,40 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −3,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −3,5 | 2 · CSM Corona Brașov +3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −2,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −2,5 | 2 · CSM Corona Brașov +2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −1,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −1,5 | 2 · CSM Corona Brașov +1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −0,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București −0,5 | 2 · CSM Corona Brașov +0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +0,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București +0,5 | 2 · CSM Corona Brașov −0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · Steaua CSM București +1,5 | 2 · CSM Corona Brașov −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 6 kladionica.
- 1Steaua CSM București1,80 1,59−11,4%
- 2CSM Corona Brașov1,87 2,17+16,3%