Steaua CSM București – CSM Corona Brașov: odds
Steaua CSM București 94, CSM Corona Brașov 89
P1 29–29P2 17–17P3 24–17P4 24–26Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București | 2 · CSM Corona Brașov | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,59 | 2,17 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −3,5 | 2 · CSM Corona Brașov +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,84 | 1,81 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,83 | 1,84 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București | X · Oavgjort | 2 · CSM Corona Brașov | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,66 | 13,0 | 2,30 | 89,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București | X · Oavgjort | 2 · CSM Corona Brașov | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,7 % | 1,67 | 19,0 | 2,10 | 88,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 162,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 163,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 164,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 165,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 166,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,75 | 1,93 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 81,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 82,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 83,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 84,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 85,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 86,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 40,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 43,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 80,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 81,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 40,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −8,5 | 2 · CSM Corona Brașov +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,70 | 1,37 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −7,5 | 2 · CSM Corona Brașov +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,65 | 1,40 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −6,5 | 2 · CSM Corona Brașov +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −5,5 | 2 · CSM Corona Brașov +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −4,5 | 2 · CSM Corona Brașov +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,90 | 1,78 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −2,5 | 2 · CSM Corona Brașov +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,80 | 1,88 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −1,5 | 2 · CSM Corona Brașov +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,89 | 1,79 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București +1,5 | 2 · CSM Corona Brașov −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,50 | 2,25 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București +2,5 | 2 · CSM Corona Brașov −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București +3,5 | 2 · CSM Corona Brașov −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București +4,5 | 2 · CSM Corona Brașov −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −3,5 | 2 · CSM Corona Brașov +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −2,5 | 2 · CSM Corona Brașov +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −1,5 | 2 · CSM Corona Brașov +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București −0,5 | 2 · CSM Corona Brașov +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București +0,5 | 2 · CSM Corona Brașov −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Steaua CSM București +1,5 | 2 · CSM Corona Brașov −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 6 spelbolag.
- 1Steaua CSM București1,80 1,59−11,4 %
- 2CSM Corona Brașov1,87 2,17+16,3 %