Siirry sisältöön

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București2 · CSM Corona BrașovPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,592,1792 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −3,52 · CSM Corona Brașov +3,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,841,8191,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 %1,831,8491,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM BucureștiX · Tasapeli2 · CSM Corona BrașovPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,8 %1,6613,02,3089,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM BucureștiX · Tasapeli2 · CSM Corona BrașovPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,7 %1,6719,02,1088,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 162,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,472,4591,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 163,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %1,502,3591,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 164,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %1,552,2591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 165,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 166,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,702,0091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 167,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,751,9391,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %1,911,7791,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %2,001,7091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %2,101,6090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %2,251,5591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %2,351,5091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %2,501,4792,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 81,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 81,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %1,602,1090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 82,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 82,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 83,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 83,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 %1,751,9091,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %1,851,7589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,001,6590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %2,151,5590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %1,602,1090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %1,602,1090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,701,9089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,851,8091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,901,7089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)

Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %2,151,5590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %1,602,1090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,801,8090 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,001,6590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 80,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %1,552,2090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 81,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 %1,751,9091,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 %1,851,7589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %2,001,6590,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 %2,151,5590,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)

Vierasjoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %2,201,5590,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,9 %1,602,0088,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,801,8591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,901,7089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −8,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −8,52 · CSM Corona Brașov +8,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %2,701,3790,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −7,52 · CSM Corona Brașov +7,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %2,651,4091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −6,52 · CSM Corona Brașov +6,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %2,401,4791,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −5,52 · CSM Corona Brașov +5,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %2,201,5590,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −4,52 · CSM Corona Brașov +4,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %1,901,7891,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −2,52 · CSM Corona Brașov +2,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,801,8892,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −1,52 · CSM Corona Brașov +1,5Palautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %1,891,7991,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București +1,52 · CSM Corona Brașov −1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 %1,502,2590 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București +2,52 · CSM Corona Brașov −2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,472,4091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București +3,52 · CSM Corona Brașov −3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %1,552,2090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București +4,52 · CSM Corona Brașov −4,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,472,4091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −3,52 · CSM Corona Brașov +3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %2,101,6090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −2,52 · CSM Corona Brașov +2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 %2,101,6090,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −1,52 · CSM Corona Brașov +1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,901,7089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București −0,52 · CSM Corona Brașov +0,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 %1,801,8591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București +0,52 · CSM Corona Brașov −0,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 %1,652,0090,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Steaua CSM București +1,52 · CSM Corona Brașov −1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %1,552,2090,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)

Ottelun alkuun asti · 6 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Steaua CSM București1,80 1,59kerroin laskenut−11,4 %
  • 2CSM Corona Brașov1,87 2,17kerroin noussut+16,3 %